Dobok do ITF Training Fujimae
Dobok treningowy dla adeptów taekwondo
Dobok do taekwondo ITF Training Fujimae to strój odpowiedni dla osób na każdym poziomie zaawansowania poniżej stopnia czarnego pasa.
Mieszanka bawełny i poliestru o gramaturze 8 oz
Strój wykonany jest z mieszanki 65% poliestru i 35% bawełny, o gramaturze 8 oz — lekki materiał zapewnia dobry wygląd i wygodę, a przy tym łatwo wysycha. Zaleca się pranie w chłodnej wodzie, żeby wydłużyć żywotność stroju; bawełniana część materiału może się nieznacznie skurczyć po pierwszym praniu.
Nowoczesny wygląd i tradycyjny krój
Każdy element został wyhaftowany z dbałością o szczegóły. Tradycyjny krój zapewnia nieograniczony ruch. Bluza jest szyta, bez rzepów, co zwiększa komfort noszenia. Spodnie ściągane są na gumę ze sznurkiem, z troczkami do wiązania we wszystkich rozmiarach, co ułatwia dobre dopasowanie.
Specyfikacja techniczna i najważniejsze cechy
-
Przeznaczenie: adepci Taekwondo ITF bez stopnia czarnego pasa, dowolny poziom zaawansowania
-
Producent: Fujimae
-
Certyfikat: brak aprobaty ITF (wersja bez certyfikatu)
-
Materiał: 65% poliester, 35% bawełna
-
Gramatura: 8 oz
-
Krój: tradycyjny; bluza szyta, bez rzepów
-
Spodnie: guma ze sznurkiem, troczki do wiązania we wszystkich rozmiarach
-
W komplecie: bluza i spodnie (bez pasa)
-
Rozmiary: 170, 180 cm
Uwaga: zaleca się pranie w chłodnej wodzie, żeby wydłużyć żywotność stroju. Bawełniana część materiału kurczy się nieznacznie po pierwszym praniu.
Najczęstsze pytania
Czy w zestawie jest pas? Nie — zestaw zawiera bluzę i spodnie, pas trzeba dokupić osobno.
Czym różni się ten dobok od wersji ITF Approved? Posiada inny zestaw naszywek oraz nie ma oficjalnej aprobaty federacji ITF — poza tym konstrukcja, materiał i krój są identyczne.
Dla kogo jest ten model? Dla adeptów Taekwondo ITF bez stopnia czarnego pasa, na dowolnym poziomie zaawansowania, którzy nie potrzebują formalnej aprobaty ITF.