Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  JUDOGA ADIDAS CHAMPION II IJF RED LABEL (G730) BIAŁA


  Dostępność: 1-3 dni
  Producent: Adidas
  Średnia ocena: 0.0 pkt
  Nr katalogowy: 01 04 35
  Waga: 2.00 kg
  Wysyłka już od: 0,00 zł (przedpłata), 0,00 zł (pobranie)

  od 763,00 zł
  Rozmiar:
   Ilość:
   Zapamiętaj

   Najnowsza judoga marki adidas zaprojektowana zgodnie z najświeższymi zaleceniami Międzynarodowej Federacji Judo (IJF). Judoga dostosowana do przepisów obowiązujących od 2015 roku. Jedno z nielicznych kimon dopuszczonych przez IJF i EJU do profesjonalnych startów w zawodach rangi Europejskiej i Światowej. Oficjalne kimono kadrowiczów z wielu krajów, np.: Niemcy, Francja, Węgry, Rumunia, Polska.

   Następca legendarnego Championa, o wiele bardziej urzeka w porównaniu z poprzednim modelem, w szczególności węższa część tułowia i rękawów. Ponadto na mocy nowych przepisów, obowiązujących od kwietnia 2015r., rękawy zostały przedłużone, a także została obniżona gramatura, co w efekcie zapewnia większą swobodę ruchów.

   Komplet składa się z bluzy i spodni z naszytymi na nich elektronicznymi etykietami IJF APPROVED, w skład kompletu nie wchodzi pas.

   Idealne kimono o gramaturze około 750 g/m² do profesjonalnych treningów i startów w zawodach. Wykonane z wysokiej jakości bawełny o splocie plecionki, z dodatkiem poliestru. Dzięki wzmocnieniu włókien bawełny nićmi poliestrowymi, kimono posiada wyższą wytrzymałość na rwanie, większą żywotność, oraz dzięki włóknom poliestru zwiększone jest odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.

   Materiał: 75% bawełna, 25% poliester
   Gramatura: 750 g/m², gęsty splot, sanforyzowane

   Producent gwarantuje wieloletnie użytkowanie stroju podczas treningów i wysokie zadowolenie zawodnika.

   Prosimy pamiętać że wszystkie oferowane stroje wykonane z bawełny, jak również z dodatkiem poliestru, będą się kurczyły podczas prania. Producent zaleca pranie w temperaturze 30° C i używanie łagodnych środków piorących.   Spełnia wymagania IJF i jest potwierdzone czerwoną etykietą "IJF APPROVED".

    


   Symbol: J730IJF   SZCZEGÓŁOWE WYMIARY:

    
    * wymiary podane bez kołnierza, spodnie mierzone wraz z gumką.

    

    

   Wszystkie judogi adidas są zatwierdzone przez PZJ i spełniają normy do startów we wszystkich zawodach i mistrzostwach Polski organizowanych pod patronatem Polskiego Związku Judo.

    

   Badania wykazały, iż mieszanka bawełny i poliestru sprawia, że kimono jest 20% bardziej wytrzymałe w porównaniu ze splotem o tej samej gramaturze wykonanym ze 100% bawełny, a prany w 30°C jest od niego o 15% mniej kurczliwy.


   Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


   Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
   Pokaż pełną wersję strony