Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  Producenci

  0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  Adidas

  Liczba produktów w sklepie: 32

  Adidas – niemiecka firma, znana na całym swiecie, produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez Braci Adolfa i Rudolfa Dasslerów jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik.
   
  Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela firmy, Adolfa Dasslera. Znakiem firmy Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach np. na ramionach strojów piłkarskich, na ramionach judog, na obuwiu czy torbach sportowych. Logo firmy (trzy paski) nawiązuje do wzmocnienia buta z trzech wąskich skórzanych pasków.
  Adidas produkuje stroje i ochraniacze do karate, judo taekwondo i boxingu, które posiadamy w swojej ofercie.

  AHA

  Liczba produktów w sklepie: 4

  Wydawnictwo Aha! niemal od początku drugiego tysiąclecia promuje książki dla osób aktywnych fizycznie w każdym wieku. W ramach linii wydawniczej Fit&Active starają się wspomagać harmonijny rozwój ciała. Promują metody treningowe, pozwalające samodzielnie zadbać o swoją kondycję i zdrowie. Wprowadzili na polski rynek i do polskiego sportu koncepcje takich wyjątkowych autorów jak Pavel Tsatsouline, Oliver Lafay czy Paul Wade.
   
  Firma Samuraj współpracuje z Wydawnictwem Aha! od wielu lat oferując szereg pozycji z ich bogatej oferty wydawniczej.

  Allright

  Liczba produktów w sklepie: 24

  Asics

  Liczba produktów w sklepie: 4

  Japońska firma ASICS założona została przez Kihachiro Onitsukę w 1949 roku. Najbardziej znana jest z produkcji wysokiej jakości obuwia, przeznaczonego dla różnych dyscyplin sportowych. Nazwa ASICS jest akronimem łacińskiej sentencji “Anima Sana In Corpore Sano”, co znaczy „W zdrowym ciele zdrowy duch”.
  ASICS posiada wyspecjalizowną ofertę obuwia do wrestlingu adresowaną dla ćwiczących sztuki walki.

  Firma SAMURAJ jest autoryzowanym polskim dystrybutorem obuwia do zapasów i MMA oraz nakolanników firmy ASICS i oferuje je w cenach detalicznych producenta.

   

  Budo-Sport

  Liczba produktów w sklepie: 7

  Budo-Sport to wydawnictwo zajmujące się od 1989 roku popularyzacją wiedzy dotyczącej sztuk walki.
  Ich książki były wielokrotnie wznawiane, świadcząc o tym, że zawarta w w nich nauka jest wciąż aktualna.
   
  Firma Samuraj współpracuje z Budo-Sport od wielu lat oferując dostępne pozycje z ich oferty wydawniczej.

  Bushi

  Liczba produktów w sklepie: 26

  Firma BUSHI jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych polskich producentów i importerów ubiorów oraz sprzętu do sztuk walki.
  Wyroby firmy charakteryzuje dbałość o jakość, bezpieczeństwo i wygodę ćwiczących. Wieloletnie doświadczenie zaawocowało ofertą dobrego, niedrogiego sprzetu adresowanego zarówno dla poczatkujacych jak i dla bardziej zaawansowanych adeptów sztuk walki. Wiele klubów w całej Polsce wychowało pokolenia ćwiczacych na łapach i tarczach BUSHI.

  Firma SAMURAJ od wielu lat jest bezpośrednim dystrybutorem marki BUSHI oferujac produkty w cenach producenta lub zbliżonych.

  Chikara

  Liczba produktów w sklepie: 3

  Danrho

  Liczba produktów w sklepie: 15

  Dax - Sports

  Liczba produktów w sklepie: 47

  DAX-SPORTS to firma rodzinna, prowadzona obecnie z sukcesem i dużą wiedzą na temat sportów walki przez drugie pokolenie rodziny Nowak.
  Początki siegają roku 1985, kiedy to Dietmar Nowak, dziś dyrektor zarządzający DAX-Sports, był trenerem niemieckiej narodowej drużyny judo. Początkowo zaczął wyposażać swoich uczniów oraz przyjaciół z innych klubów w kimona innych marek. Z niezadowolenia z jakości dostępnego sprzętu Dietmar Nowak założył w 1989 r. firmę Dax-Sports i zaczął produkować własne produkty - początkowo na rynek niemiecki, a potem na rynek swiatowy.
  W 1996 DAX-SPORTS położył nacisk na rozwój i produkcję mat. Mata „made in Germany” DAX TATAMI DELUXE stale zyskuje na międzynarodowej popularności dzięki swojej doskonałej jakości.
  Brand MOSKITO oraz współpraca z MIZUNO i TOKAIDO zapewniła firmie duzy rozwój - przekładajacy sie na rozpoznawalność na całym świecie

  Firma Samuraj współpracuje i jest polskim przedstawicielem Dax-Sports od 2003r., - nasze ceny są konkurencyjne, nierzadko niższe niż u producenta, a dostawy regularne.
  Na zamówienie oferujemy wszystkie artykuły (nie tylko obecne na naszej stronie) produkowane przez firmę DAX-SPORTS. 

  DBX Bushido

  Liczba produktów w sklepie: 37

  Polski producent sprzętu do sportów walki, crossfitu i treningu domowego. 
  Marka DBX Bushido to połączenie doskonałej jakości, funkcjonalności, ciekawej stylistyki oraz rozsądnej ceny. 
  Opracowując nowe produkty firma współpracuje z czołówką polskich sportowców oraz trenerów (sztuk walki, strongmenów czy przedstawicieli crossfitu). Pozwala to zaprojektować przyrządy dopasowane do efektywnego treningu.
   

  Diamond Books

  Liczba produktów w sklepie: 29

  Założone w 1996 roku wydawnictwo Diamond Books wprowadziło na polski rynek zupełnie nową jakość na polu publikacji poświęconych sztukom walki. Od tamtej pory zdążyło ugruntować sobie opinię rzetelnego znawcy tematu, który dba o to, aby Czytelnik otrzymywał zawsze tytuły cenne merytorycznie i doskonałe pod względem technicznym. Z ofertą ponad pięśdziesięciu książek Diamond Books jest dziś niekwestionowanym liderem w swojej dziedzinie.
   
  Firma Samuraj współpracuje z Wydawnictwem Diamond Books od wielu lat oferując szereg pozycji z ich bogatej oferty wydawniczej w najlepszych cenach.

  Dragon Sports

  Liczba produktów w sklepie: 1

  Dragon Sports - to firma zajmująca się produkcją sprzętu do sztuk walki. Ich produkty testowane są przez uznanych i wysoko wykwalifikowamnych trenerów klasy mistrzowskiej. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie oferować swój sprzęt nie tylko na rynku polskim, ale także światowym.
   
  Firma SAMURAJ jest wieloletnim partnerem firmy Dragon Sports i oferuje ich najlepszy towar w zbliżonych do producenta cenach.

  Everlast

  Liczba produktów w sklepie: 1

  Legendarna marka bokserska oferująca również sprzęt fitness i na siłownię, odzież sportową, zegarki oraz akcesoria.
  Jej historia siega roku 1910 r. , kiedy to Jacob Golomb postanowił produkować odzież sportową w małym warsztacie w Nowym Jorku. Dzięki innowacyjnym pomysłom i osiągniętej znakomitej jakości szybko zyskiwał klientów. Najpierw były stroje pływackie i plażowe, które dzięki znakomitej wytrzymałości i odporności na morską wodę, otrzymały miano EVERLAST - wiecznie trwałe.
  W 1917 roku sklep odwiedził Jack Dempsey. Potrzebował kasku, który zniósłby 15 rund walki i intensywne treningi. Jacob postanowił sam zaprojektować taki kask. Dempsey był tak zadowolony z produktu, że zlecił Golombowi produkcję całego swojego sprzętu bokserskiego. W 1919 roku Jack Dempsey walcząc w rękawicach EVERLAST został mistrzem świata wagi ciężkiej. Ten fakt przyniósł marce EVERLAST ogromny rozgłos i światową sławę. W 1920 roku firma zajmowała już cały budynek na nowojorskim East Side i obsługiwała sportowców z całego miasta. W roku 1921 firma rozszerzyła asortyment o sprzęt gimnastyczny i akcesoria do fitnessu.
  W 1925 roku Jacob Golomb zaprojektował elastyczne, zwiewne spodenki do boksu, które zastąpiły dotychczasowe ciężkie shorty ze skórzanym pasem.Jego spodenki stały się pierwowzorem większości znanych obecnie spodenek do boksu.
  Przez kolejne dekady marka stawała się ikoną boksu, używali jej najbardziej znani bokserzy na całym świecie, w tym także Muhammad Ali.

  Firma SAMURAJ oferuje produkty EVERLAST we współpracy z oficjalnym dystrybutorem marki, utrzymujac jego ceny detaliczne

  Fujimae

  Liczba produktów w sklepie: 52

  FUJIMAE to znana marka sportowa specjalizująca się w produkcji arykułów do sztuki i sportów walki z siedzibą w Barcelonie w Hiszpanii.
  Misją firmy z ponad 35 letnim doświadczeniem jest oferowanie produktów o jak najlepszej, sprawdzonej jakości w korzystnych cenach. FUJIMAE pragnie inspirować każdego sportowca związanego ze sztukami walki: od początkującego do mistrza.

  W sierpniu 2021 r. firma SAMURAJ 2021 została polskim przedstawicielem FUJIMAE i oferuje ich produkty w atrakcynych cenach.

  Hokkaido

  Liczba produktów w sklepie: 1

  Kwon

  Liczba produktów w sklepie: 142

  KWON jest firmą niemiecką, założoną w 1976 r. przez Guntera Schramma. Od 1980 stała się ona firmą międzynarodową. 
  Na początku swej działalności KWON produkował tylko tylko artykuły do taekwondo, poźniej rozszerzył swą działalność na wszystkie dziedziny sztuk walki. Firma stawia nacisk na współpracę z mistrzami sztuk walki oraz wysoką jakość produktów, dzieki czemu produkowane przez nią towary mają dużą wartość praktyczną dla użytkowników.
  Firma Samuraj współpracuje i jest polskim przedstawiciem Kwon od 1999r., - nasze ceny są konkurencyjne, a dostawy regularne. Na zamówienie oferujemy wszystkie artykuły (nie tylko obecne na naszej stronie) produkowane przez KWON i dostępne u producenta. 

  Manto

  Liczba produktów w sklepie: 66

  Firma MANTO to znany na świecie polski producent ubrań oraz akcesoriów dla trenujących sporty walki.
  MANTO oferuje szeroki wybór dostępnych elementów stroju treningowego, które każdy może skompletować wedle swoich potrzeb i upodobań. Producent przykłada wielką wagę do jakości proponowanych produktów, dbając o to aby realizowały one różnorodne wymagania określane przez profesjonalnych i amatorskich zawodników. Najwyższa jakość idzie w Manto w parze z oryginalnym designem i trwałością odzieży. Firma proponuje wysokiej jakości odzież treningową, zaprojektowaną z myślą o wymagającym treningu sztuk walki - grapplingu, BJJ, MMA, zapasów, Muay Thai oraz innych. Oryginalny design nadruków, wytrzymałe szwy oraz innowacyjne materiały skonstruowane tak, by jak najlepiej chronić skórę w czasie treningu.
  MANTO kieruje się latami doświadczenia, więc ma świadomość tego, jak wymagające potrafią być potyczki na ringu. Przygotowana została specjalna linia profesjonalnej odzieży, przeznaczonej specjalnie do brazylijskiego Jiu-jitsu. Wysokiej jakości kimona (zwane także “Gi”), produkowane są z wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy oraz z uwzględnieniem wszelkich parametrów wymaganych w czasie oficjalnych zawodów.  Firma ozdobiła kimona BJJ w interesujący i zwracający uwagę sposób. W ofercie są profesjonalne BJJ Gi, dedykowane na treningi oraz zawody. Posiada także szeroki wybór pasujących do nich pasów BJJ.
   
  Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów MANTO i posiadamy ceny producenta. Na zamówienie oferujemy wszystkie artykuły (nie tylko obecne na naszej stronie) produkowane i dostepne w MANTO.

  Masters Fight Equipment

  Liczba produktów w sklepie: 35

  Właściciel marki MASTERS FIGHT EQUIPMENT firma SPORT MASTERS istnieje na rynku od 1991 roku i od początku jej działalność związana jest ze sportami walki. Doświadczenia własne założyciela firmy Andrzeja Palacza (wieloletniego trenera kadry Polskiego Związku Kick-boxingu)  sprawiły, że oferowane przez SPORT MASTERS produkty są profesjonalnie przygotowywane. Wieloletnie udoskonalanie wzorów, testowanie ich przez najlepszych zawodników ćwiczących sporty walki, uwagi wybitnych szkoleniowców zaowocowały opracowaniem sprzętu sportowego, w którym trenują zarówno początkujący, jak i zawodnicy walczący w najważniejszych zawodach międzynarodowych. Firma posiada w ofercie posiada sprzęt niedrogi, dla ćwiczących rekreacyjnie i taki dla profesjonalistów. Wszystkie modele sprzętu są przygotowywane ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa ćwiczących.
   

  Firma SAMURAJ współpracuje od wielu lat z firmą SPORT MASTERS, będąc bezpośrednim dystrybutorem marki Masters Fight Equipment. Oferujemy ich najlepsze produkty w cenach zblizonych do producenta.

  Miyabi

  Liczba produktów w sklepie: 4

  Mizuno

  Liczba produktów w sklepie: 7

  Firma Mizuno założona została w 1906 roku  w Japonii przez Rhachi Mizuno. Ze względu na szeroką gamę produktów ta japońska marka jest bardzo dobrze znana wśród sportowców judo na całym świecie. Mizuno rozwinęło się przez ponad sto lat w globalnego gracza i jest obecnie jednym z najlepszych dostawców sprzętu do uprawiania wielu różnych sportów.

  Firma Samuraj oferuje produkty MIZUNO w konkurencyjnych cenach, zakupione bezpośrednio od europejskiego przedstawiciela marki.

  Mr. Dragon

  Liczba produktów w sklepie: 6

  Mr.Dragon to marka specjalizująca się w produkcji artykułów do sportów walki.
  W swojej ofercie firma posiada wysokiej jakości produkty wykonane ze skóry naturalnej, najczęściej bydlęcej oraz z innych odpornych materiałów wykorzystujących współczesne technologie.
  Mr Dragon posiada w swojej ofercie rękawice bokserskie , rękawice do MMA, napiestniki, odzież treningową oraz ochraniacze.
  Szeroka gama produktów adresowana jest zarówno dla wymagających profesjonalistów , jak i dla poczatkujacych.
   

  Firma Samuraj jest beśpośrednim dystrybutorem marki Mr. Dragon i oferuje produkty w cenie producenta.

  Nike

  Liczba produktów w sklepie: 1

  Ringhorns by Venum

  Liczba produktów w sklepie: 3

  Marka Ringhorns to stworzona przez firmę Venum, zaprojektowana w ich kalifornijskim oddziale, oddzielna linia produktów, dedykowana miłośnikom sztuk walki, ze szególnym uwzględnieniem osób początkujących i średniozaawansowanych. Przez ponad kilkanaście lat działania firma Venum zdołała zebrać doświadczenie, które pozwoliło jej zaoferować sprzęt najlepszej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Używany przez tysiące trenujących, którzy zaufali technologiom oraz rozwiązaniom stosowanym przez tę firmę, sprawdza się idealnie podczas treningu.
  Oferta Ringhorns obejmuje rękawice do MMA, boksu oraz wszelkiego rodzaju ochraniacze i ubiory treningowe. Nowoczesne wzornictwo oraz doskonała jakość w przystępnej cenie to cechy wyróżniające Ringhorns wśród dostępnych na rynku marek. Wieloletnie doświadczenie firmy Venum, bazujące na współpracy z wieloma adeptami sztuk walki daje pewność, iż produkty z logo Ringhorns zadowolą Cię podczas treningów.


  Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów Ringhorns by Venum dlatego możemy sprowadzić każdy (dostępny u producenta) produkt tej marki na Państwa indywidualne zamówienie.

  Samuraj

  Liczba produktów w sklepie: 50

  SAMURAJ F.H. jest jedną z najdłużej działających polskich firm wyspecjalizowanych w sprzedaży i produkcji artykułów do sztuk i sportów walki, działającą od poczatku lat dziewiedziesiatych. Naszym Klientom oferujemy ubiory, sprzęt, ochraniacze, przyrządy do ćwiczeń, broń treningową, maty i materace treningowe, oraz inne artykuły potrzebne do uprawiania sztuk i sportów walki.
  Posiadamy sklep firmowy w centrum Poznania przy Pl. Kolegiackim 9 oraz prężnie działający sklep internetowy.

  Od początku działalności stworzyliśmy firmową linię produktów SAMURAJ charakteryzującą się dbałością o jakość i przystępne ceny.
  Od 1999 r jesteśmy autoryzowanym polskim przedstawicielem firmy KWON, a od 2003 firmy DAX oraz TOKAIDO, od 2021 firmy FUJIMAE.
  Na podstawie wieloletniego doświadczenia staramy się tak kształtować naszą ofertę, aby stanowiła odpowiedź na wielorakie oczekiwania adeptów różnych sztuk i sportów walki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów wiodących firm: VENUM, ADIDAS, MANTO, MASTER, DRAGON, BUSHI, ALLRIGHT, SHOCK DOCTOR, NORIS, ASICS, i in. Dbając o jak najniższe ceny, zawsze nawiązujemy bezpośrednią współpracę z procudentami lub ich europejskimi przedstawicielami, będąc bezpośrednim dystrybutorem marki.

   

  Shock Doctor

  Liczba produktów w sklepie: 7

  Shock Doctor to marka specjalizująca się w ochraniaczach na zęby - niekwestionowany lider w technologii produkcji tychże ochraniaczy,
  Produkty firmy doceniane są przez wielu profesjonalnych sportowców i stosowane w najlepszych ligach świata koszykówki, baseballu, rugby, czy w sztukach walk.  Szeroki asortyment sprawia, że każdy może znaleźć właściwy dla siebie ochraniacz. Te produkowane są zarówno w wersjach dla dorosłych, jak i dla młodzieży.
  W ofercie firmy znajdują się także ochraniacze na pozostałe części ciała - np. suspensory.
   
  Firma SAMURAJ jest dystrybutorem firmy Shock Doctor i oferuje ich towar w zbliżonych do producenta cenach.

  Shogun

  Liczba produktów w sklepie: 5

  Firma Shogun istnieje od początku lat dziewięćdziesiątych. Zdobyte przez lata doświadczenie owocuje produkcją sprzętu posiadającego oryginalną stylistykę i wysoką jakość.
  Produkty marki Shogun spełniają wysokie wymagania bezpieczeństwa i komfortu, często wygrywając z wyrobami najbardziej renomowanych producentów. Znaczna część produktów to oryginalne wzory, niemające wcześniejszych odpowiedników, co dotyczy zarówno przyrządów do uderzeń jak i ochraniaczy. W naszej ofercie marki Shogun znajdziecie Państwo kimona do karate, ochraniacze, tarcze treningowe czy worki bokserskie.
   
  Firma SAMURAJ jest bezpośrednim dystrybutorem firmy Shogun i oferuje ich towar w cenach zbliżonych do producenta.
   

  Tengu

  Liczba produktów w sklepie: 2

  Tokaido

  Liczba produktów w sklepie: 23

  Tokaido to japońska firma założona w 1956 roku przez Shizuo Sugiurę. Od tego czasu Tokaido dostarcza praktykującym karate w Japonii i na całym świecie najlepsze karategi, pasy i inne produkty do karate. 

  Firma Samuraj oferuje produkty Tokaido zakupione bezpośrednio od ich europejskiego przdstawiciela proponujac konkurencyjne ceny.

  Top Fighter

  Liczba produktów w sklepie: 1

  Tusah

  Liczba produktów w sklepie: 6

  TUSAH POLSKA PREMIERA
  Od czerwca 2017 roku prowadzimy autoryzowaną sprzedaż produktów firmy TUSAH. Jest to nowość w Polsce - TUSAH to prężnie rozwijająca się marka, która zdobyła sobie uznanie światowej organizacji World Taekwondo Federation. Produkty TUSAH: ubiory, ochraniacze i sprzęt treningowy posiadają aprobatę tej organizacj, świadczącą o ich wysokiej jakości.

  Venum

  Liczba produktów w sklepie: 117

  Venum to francuska marka założona w 2005 roku.

  Obecnie jest to jedna z największych i najbardziej znanych marek MMA. Produktów Venum używa tysiące adeptów MMA i zawodników na całym świecie. Firma ciągle się rozwija i wprowadza coraz to nowe innowacje i ulepszenia swoich produktów. Venum słynie z produkcji bardzo szerokiej gamy spodenek do MMA i wysokiej jakości odzieży typu lifestyle. Obecnie firma kojarzy się także z produkcją świetnego, ręcznie szytego w Tajlandii sprzętu do MMA i sportów uderzanych: rękawic, ochraniaczy i kasków. Marka jest doskonale widoczna w UFC i sponsoruje wielu zawodników z najwyższej światowej półki m.in.: Wanderlei Silva, Jose Aldo, Mauricio "Shogun" Rua czy Lyoto Machida.

  Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów firmy Venum dlatego możemy sprowadzić każdy (dostępny u producenta) produkt tej marki na Państwa indywidualne zamówienie.

  WACOKU

  Liczba produktów w sklepie: 2

  YMAA

  Liczba produktów w sklepie: 5

  YMAA (Yang's Martial Arts Association) - zostało założone przez dr Yang Jwing-Ming'a w Bostonie, w 1982 roku z zamiarem promowania tradycyjnych chińskich sztuk walki Kung Fu i Qigong w zachodnim świecie. Organizacja w roku 1984 założyła YMAA Publication Center, którego zadaniem było wydawanie najwyższej jakości książek i instruktażowych kaset wideo na temat Qigong i chińskich sztuk walki. YMAA była również pionierem w branży DVD.
   
  Firma Samuraj współpracuje z YMAA od wielu lat, oferując ich ksiązki i płyty DVD.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony