Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MATA DAX STANDARD 2 CM DWUKOLOROWA NIEBIESKO-CZERWONA


  Dostępność: 1-3 dni
  Producent: Dax - Sports
  Średnia ocena: 10.0 pkt
  Nr katalogowy: 11 01 00D
  Waga: 4.00 kg
  Wysyłka już od: 18,00 zł (przedpłata), 22,00 zł (pobranie)

  119,00 zł
  Ilość:
  Zapamiętaj
  DOSKONAŁA JAKOŚĆ PIANKI EVA!!!
   
  Mata DAX STANDARD to dwustronna, niebiesko- czerwona mata typy puzzle, przeznaczona do treningu karate, taekwondo, kickboxingu, gimnastyki, aerobiku itd.
  Gwarantem wysokiej jakości maty jest niemiecka firma DAX - SPORT. Mata jest dostępna na rynku wiele lat i została wielokrotnie przetestowana przez użytkowników, którzy potwierdzają jej wieloletnią trwałość.
  Wykonana z wysokiej jakości pianki EVA zapewniającej długotrwałe użytkowanie bez odkształceń oraz posiadającej własciwosci antyposlizgowe.
  Właściwości techniczne maty są zgodne z normami unijnymi dla tego typu produktów. Polecana zarówno dla klubów sportowych, jak również szkół i przedszkoli.
   
  Jednorodna pianka EVA jest zabarwiona z jednej strony na kolor niebieski, z drugiej na kolor czerwony. Powierzchnia maty jest antypoślizgowa o regularnie układajacym się wzorze. Mata posiada  odpowiednie właściwosci amortyzujące, niezbędne do uprawiania sportów typu karate, takwondo i innych.
   
  Maty puzzlowe są lekkie i proste w montażu. Boczne wcięcia i wycięcia ściśle zachodzą za siebie, tworząc po ułożeniu dostosowane do wielkości sali pole do treningów i do zawodów. Jednocześnie puzzlowa forma połączeń umożliwia szybki montaż i demontaż powierzchni. Ze względu na rozmiar pojedynczej maty ( ok. 1 m2 ) oraz wagę są one łatwe w transporcie i w przechowywaniu.
  Maty łatwo można przyciąć do odpowienich rozmiarów używając ostrego noża.
   
  Wymiary 1 maty: 1m x 1m ; grubość 20 mm, waga 2,4 kg
   
  UWAGA: Jedyną możliwą formą transportu mat jest kurier, a formą płatności - przedpłata przelewem.
  Mat nie dotyczy gratisowy transport (ze względu na ich objętość) zatem niezależnie od wartości zamówienia do wartości zamówionych mat doliczane są koszty wysyłki.
  Rzeczywista waga maty wynosi 2,4 kg ale dla potrzeb obliczania kosztów wysyłki wyświetla się waga gabarytowa maty (tj. 4 kg - wg tej wagi kurierzy naliczają koszty wysyłki, przy większej ilości maty pakowane są na palety)

   

   


  Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony