Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  JUDO

   

  JUDO jest jedną z japońskich sztuk walki i jednocześnie sportem olimpijskim uprawianym na całym świecie. Korzenie tego systemu tkwią w starych japońskich szkołach walki wręcz, których elementy zostały zebrane w spójny system pod koniec XIX wieku.

   


   

  W ramach treningu judo ćwiczy się pady, rzuty, dźwignie i duszenia oraz walkę treningową (randori) prowadzoną w parterze albo w stójce.Treningi oraz zawody judo odbywają się na tatami (matach amortyzujących pady) w sali nazywanej - podobnie jak w innych japońskich systemach - dojo. Na specjalny ubiór do treningu (judogi) składają się: wzmacniane na kolanach spodnie, wykonana ze specjalnej tkaniny (tzw. plecionka) bluza oraz pas (obi). Kolory pasów odpowiadają stopnom uczniwskim (kyu) oraz mistrzowskim (dan).  W W

     Podkategorie  Sortuj:

  MATA PUZZLE 4 CM CZARNO - CZERWONA

  169,00 zł

  MATA PUZZLE 4 CM NIEBIESKO- CZERWONA

  169,00 zł

  MATA PUZZLE 4 CM NIEBIESKO-ZÓŁTA

  169,00 zł

  Maty puzzlowe są lekkie i proste w układaniu. Umożliwiają szybkie przygotowanie sali do prowadzenia treningów czy zawodów, a ich późniejszy demontaż również nie sprawia problemów.
  W naszym sklepie oferujemy profesjonalne maty treningowe w formie puzzli, wykonane z jednorodnej pianki, barwionej zazwyczaj z każdej ze stron na inny kolor (dominują klasyczne niebiesko-czerwone ale dostępne są również inne wersje np. czarno-czerwone, żółto-szare czy wielokolorowe o wyglądzie drewna lub piasku). Powierzchnia maty jest antypoślizgowa, o charakterystycznym dla danego modelu wzorze. Ze względu na rozmiar pojedynczej maty (ok. 1m2) oraz wagę są one łatwe w transporcie i w przechowywaniu. 
  Grubość maty należy dobrać tak, by jej właściwości amortyzujące były wystarczające do uprawiania danej dyscypliny.
  Do profesjonalnego treningu „stójkowych” sportów i sztuk walki (karate, taekwondo, kickboxing) oraz innych zastosowań np. gimnastyki, aerobiku polecamy maty puzzlowe o grubości  2 – 2,5cm.
  Maty o grubości 4cm pozwalają na trening rzutów oraz padów zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu ćwiczącym aikido, bjj, judojujitsu i inne. Maty łatwo można przyciąć do odpowiednich rozmiarów używając ostrego noża. 
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony