Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KENDO, IAIDO

   

  KENDO i IAIDO są japońskimi sztukami walki mieczem, wywodzącymi się bezpośrednio z bojowej szermierki samurajskiej (kenjutsu).

   


   
  Zarówno w kendo jak i w iaido stosuje się podobne ubiory treningowe, na które składają się spodnie hakama oraz bluza keikogi (kendogi lub iaigi) w kolorach granatowym, czarnym lub białym, a także pas obi.
  Zawodnicy kendo używają do walki bambusowych mieczy shinai oraz zestawu ochraniaczy zwanego bogu lub kendogu (zbroja do kendo) i bawełnianej chusty tenugui. Ponadto do treningu kendo kata stosuje się drewniane miecze bokuto i kodachi
  W treningu iaido używane są miecze metalowe zwane iaito, a także miecze drewniane (boken) i inne akcesoria, takie jak taśma sageo, pas iaiobi czy plastikowa pochwa do miecza (saya). 


  Podkategorie  Sortuj:

  ZESTAW OCHRANIACZY DO KENDO - BOGU 5 mm STANDARD

  1 990,00 zł

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo ochraniacze do praktykowania kendo - sztuki walki wywodzącej się z szermierki japońskich samurajów. Sprowadzamy, na specjalne zamówienie, zróżnicowane pod względem jakości i ceny kompletne zbroje do kendo  - bogu (w zestawie: ochraniacz głowy - MEN, ochraniacz korpusu - DO, rękawice - KOTE, osłona bioder -TARE, niezbędne himo, tenugui oraz torba na bogu). Do nabycia również ochraniacze przedramion pod kote, czy ochraniacz głowy pod men.
   
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony