Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   SHINAI - TENDO

   125,00 zł

  Ostatnio dodane

  TAEKWONDO

   

  TAEKWONDO jest sportem narodowym i jednocześnie tradycyjną sztuką walki Korei. Pierwotnie system został skodyfikowany dla celów wojskowych, jednak z czasem stał się dyscyplina sportową.  Taekwondo jest walką bez użycia broni, charakteryzuje się dużą ilością wysokich kopnięć. W chwili obecnej funkcjonują dwie wiodące federacje: ITF (International Taekwon-do Federation) oraz WTF (World Taekwondo Federation), która w 2000 r. wprowadziła taekwondo do grona dyscyplin olimpijskich.

   


   

  Zawodnicy używają ubioru w kolorze białym, składającego się ze spodni i bluzy (dobok), który przewiązany jest pasem w kolorze odpowiadającym umiejętnościom ćwiczącego. Dla potrzeb treningu oraz walki punktowanej stosuje się ochraniacze: na dłonie, stopy, przedramiona, golenie, głowę, tułów (hogo) oraz strefę krocza (suspensoria). Przyrządy treningowe stosowane w taekwondo, to worki, tarcze oraz charakterystyczne dla tej dyscypliny tzw. packi do kopnięć i deski do wielokrotnego łamania.  Podkategorie  Sortuj:

  OCHRANIACZE NA GOLEŃ I STOPĘ FUJIMAE BASIC

  109,00 zł

  OCHRANIACZE PISZCZELI I STOPY MASTERS NS-20

  149,00 zł

  OCHRANIACZE PISZCZELI I STOPY MASTERS NS-3

  165,00 zł

  OCHRANIACZE NA GOLEŃ I STOPĘ DAX

  79,00 zł

  OCHRANIACZE NA GOLEŃ I STOPĘ MR DRAGON

  39,00 zł

  NAGOLENNIKI Z OSŁONĄ STOPY PU SAMURAJ

  119,00 zł

  OCHRANIACZE PISZCZELI I STOPY MASTERS

  77,00 zł

  OCHRANIACZE GOLENI SHIN INSTEP GUARD ZEBRA

  269,00 zł

  NAGOLENNIKI DAX FIT EVOLUTION

  89,00 zł

  Wykonane z odpowiednio amortyzujących siłę uderzeń materiałów, obszyte syntetyczną lub wykonaną ze skóry naturalnej warstwą zewnętrzną ochraniacze goleni  i śródstopia to bardzo ważny element ochronny, wszędzie tam, gdzie dopuszczone jest zadawanie kopnięć. Pozwalają na zachowanie bezpiecznego treningu, chroniąc przed nadmiernym bólem i kontuzjami  zarówno partnera treningowego, jak i osobę ich używającą. Nasza firma oferuje Państwu szereg specjalistycznych, dostosowanych do trenowanego sportu oraz, przede wszystkim, trwałych ochraniaczy goleni i śródstopia. Znajdziecie u nas sporą gamę tego typu ochraniaczy począwszy od najprostszych, jak tanie ochraniacze ściągaczowe goleni, czy goleni ze śródstopiem,  poprzez ochraniacze goleni do taekwondo, krav magi, nagolenniki do karate WKF (z dołączonym ochraniaczem stopy), a kończąc na produktach jakimi są ochraniacze do muay thai czy innych pełnokontaktowych sztuk i sportów walki.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony