Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KRAV MAGA, COMBAT, SAMBO

   

  KRAV MAGA,  COMBAT, SAMBO  w podstawowym znaczeniu, to systemy wojskowe nastawione na realną walkę mającą na celu pokonanie przeciwnika przy użyciu wszelkich dostępnych środków. W wersji „cywilnej” służą nauczaniu samoobrony,  nie ma w nich sportowego współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie praktycznym zastosowaniom w sytuacjach zagrożenia.

   


   

  Podczas treningu tych systemów stosuje się szeroką gamę ochraniaczy, praktycznie na wszystkie wrażliwe części ciała, jak również liczne przyrządy treningowe, takie jak tarcze, łapy trenera, worki treningowe i manekiny zapaśnicze. Osobną grupę stanowią gumowe atrapy broni palnej, noże treningowe, pałki, saperki i wiele innych. Ubiór ćwiczących przeważnie zbliżony jest do codziennej odzieży – spodnie treningowe i t-shirty, często z nadrukami szkół lub sekcji.  Podkategorie  Sortuj:

  SKÓRZANE RĘKAWICE MMA GEL SAMURAJ CZARNE

  129,90 zł

  RĘKAWICE DO MMA BUSHIDO CZARNO-ZŁOTE

  82,00 zł

  RĘKAWICE DO MMA EVERLAST SKÓRZANE

  179,90 zł

  RĘKAWICE DO MMA EVERLAST PU

  129,90 zł

  BAD BOY PRO SERIES 3.0 GEL RĘKAWICE DO MMA CZARNO- ZIELONE

  199,00 zł 159,00 zł

  Rękawice MMA to rękawice pozwalające zarówno na zadawanie ciosów, jak i na kontrolę przeciwnika za pomocą chwytów (stąd często stosowana jest inna ich nazwa – rękawice chwytne, czy rękawice grapplingowe). 
  Oferowane w naszym sklepie rękawice do mieszanych sztuk walki różnią się między sobą kształtem, materiałem, z którego zostały wykonane oraz mniejszym bądź większym zakryciem wewnętrznej części dłoni oraz kciuka. Grubość rękawic do mma stanowi rodzaj kompromisu między bezpieczeństwem, a możliwościami ofensywnymi (bardziej płaskie rękawice przeznaczone są do walki, a grubsze preferowane do treningów ze względu na większe bezpieczeństwo).
  Materiał wykonania (skóra, syntetyk) wpływa na wytrzymałość rękawic i komfort ich użytkowania (skórzane rękawice do mma są wytrzymalsze, przepuszczają powietrze i wilgoć,  syntetyczne rękawice chwytne są zazwyczaj tańszym wyborem).
  Odkryta, bądź zakryta wewnętrzna część dłoni czy kciuk stanowią kolejną cechę różniącą od siebie poszczególne modele. 
  Dobór rozmiaru rękawic uzależniony jest od wielkości dłoni i zazwyczaj obowiązującym standardem jest rozmiarówka S,M,L,XL lub S/M, M/L, L/XL lub podobna.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony