Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   MUNDUREK - KWON CLUBLINE

   od 155,00 zł

  Ostatnio dodane

  KRAV MAGA, COMBAT, SAMBO

   

  KRAV MAGA,  COMBAT, SAMBO  w podstawowym znaczeniu, to systemy wojskowe nastawione na realną walkę mającą na celu pokonanie przeciwnika przy użyciu wszelkich dostępnych środków. W wersji „cywilnej” służą nauczaniu samoobrony,  nie ma w nich sportowego współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie praktycznym zastosowaniom w sytuacjach zagrożenia.

   


   

  Podczas treningu tych systemów stosuje się szeroką gamę ochraniaczy, praktycznie na wszystkie wrażliwe części ciała, jak również liczne przyrządy treningowe, takie jak tarcze, łapy trenera, worki treningowe i manekiny zapaśnicze. Osobną grupę stanowią gumowe atrapy broni palnej, noże treningowe, pałki, saperki i wiele innych. Ubiór ćwiczących przeważnie zbliżony jest do codziennej odzieży – spodnie treningowe i t-shirty, często z nadrukami szkół lub sekcji.  Podkategorie  Sortuj:

  RĘKAWICE SEMI CONTACT ANATOMIC - KWON

  129,00 zł

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo rękawice dostosowane do specyfiki dwóch głównych organizacji taekwondo – World Taekwondo oraz International Taekwon-do Federation.
  Rękawice przeznaczone do rywalizacji zgodnej z przepisami ITF to rodzaj półotwartej konstrukcji, chroniącej od zewnątrz pięść i kciuk (rękawice tego typu sprawdzą się także w formule point fighting w kickboxingu). Są dość duże, wypełnione gęstą pianką, która amortyzuje uderzenia.
  Kolejne propozycje to rękawiczki do taekwondo olimpijskiego. W naszej ofercie znajdują się modele takich producentów jak Kwon, DaxAdidas czy Tusah. Rękawiczki tego typu są lekkie, przewiewne i anatomicznie dopasowanego  do dłoni. Wykonane z mocnego i cienkiego materiału PU, amortyzującej pianki oraz materiału elastycznego.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony