Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KRAV MAGA, COMBAT, SAMBO

   

  KRAV MAGA,  COMBAT, SAMBO  w podstawowym znaczeniu, to systemy wojskowe nastawione na realną walkę mającą na celu pokonanie przeciwnika przy użyciu wszelkich dostępnych środków. W wersji „cywilnej” służą nauczaniu samoobrony,  nie ma w nich sportowego współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie praktycznym zastosowaniom w sytuacjach zagrożenia.

   


   

  Podczas treningu tych systemów stosuje się szeroką gamę ochraniaczy, praktycznie na wszystkie wrażliwe części ciała, jak również liczne przyrządy treningowe, takie jak tarcze, łapy trenera, worki treningowe i manekiny zapaśnicze. Osobną grupę stanowią gumowe atrapy broni palnej, noże treningowe, pałki, saperki i wiele innych. Ubiór ćwiczących przeważnie zbliżony jest do codziennej odzieży – spodnie treningowe i t-shirty, często z nadrukami szkół lub sekcji.  Podkategorie  Sortuj:

  RĘKAWICE TRENINGOWE SKÓRZANE MASTERS

  115,00 zł

  Rękawice przyrządowe (pot. przyrządówki), jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do pracy na przyrządach (workach, tarczach, gruszkach treningowych). Zadaniem przyrządówek jest zapewnienie odpowiedniej ochrony dłoniom ćwiczącego, zabezpieczenie przed urazami mechanicznymi takimi jak otarcia, obicia, skręcenia, czy nawet złamania.  W naszej ofercie posiadamy wygodne, dobrze wyprofilowane, odporne na zużycie i zapewniające komfort użytkowania rękawice przyrządowe skórzane, jak również, wykonane z dobrej jakości materiału przyrządówki syntetyczne.
  Wnętrze rękawicy wypełnione jest gęstą pianką, by dobrze amortyzować siłę uderzeń. Proponujemy rękawice z odkrytymi lub zakrytymi palcami, z rzepem lub gumą biegnącą wokół nadgarstka.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony