Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  BJJ

   

   

  BJJ (BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU) to powstała w Brazylii sztuka walki wywodząca się z japońskiego  ju-jitsu i judo oraz z zapasów. Formuła BJJ obejmuje walkę zarówno w stójce, jak i w zwarciu, jednak w szczególny sposób kładzie nacisk na walkę w parterze.

   


   

  Podczas treningu i zawodów używana jest mata treningowa typu tatami lub tzw. mata puzzlowa. Tradycyjny ubiór ćwiczących to specjalne kimono do BJJ (gi) lub też krótkie spodenki i koszulka. Poziom umiejętności i wyszkolenia zawodnika oznaczany jest przez pas w odpowiednim kolorze (biały, niebieski, purpurowy, brązowy i czarny). W treningu BJJ znajdują też zastosowanie buty zapaśnicze oraz różnego rodzaju ochraniacze, ściągacze i stabilizatory.  Podkategorie  Sortuj:

  W prosty i szybki sposób zadbaj, by trening na twoich matach był bezpieczny i przyjemny. Pozbądź się brudu, plam potu czy nieprzyjemnych zapachów. Walcz z bakteriami przy pomocy dedykowanych temu preparatów. Proponujemy wyspecjalizowane, pozbawione szkodliwych dla ludzi substancji, produkty do mycia i dezynfekcji mat treningowych firm Rhinoc i Kwon

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony