Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  Składanie i realizacja zamówień

  Składanie zamówień
  1. Zamówenia w sklepie można składać w następujący sposób:
  - przez WWW: wypełniając odpowiedni formularz na stronie sklepu,
  -
  przez email: wysyłając na adres sklep@samuraj.net.pl zamównienie zawierające dane wystarczające do jego realizacji tj. dane zamawiającego, ewentualne dane do faktury, adres dostawy, oraz określenie sposobu płatności i wysyłki,
  - telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach : 10.00- 18.00, w soboty 10.00-14.00 : dzwoniąc pod numer: 61 8530725 lub 502 020 166


  Realizacja i dostawa
  1. Czas realizacji zamówienia dla większości produktów wynosi do 3 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia. Produkty oznaczone dostępnoscią dłuższą (np. 5-7 dni) sprowadzane są dla Klienta na zamówienie i wymagają dodatkowego potwierdzenia  dostępności produktu u dostawcy. W przypadku płatności przelewem termin rozpoczęcia realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu wpłynięcia należności na konto firmy SAMURAJ.
  2. W przypadku niemożności realizacji zamówienia w podanym terminie Zamawiającemu zostanie zaproponowany nowy termin realizacji lub odstąpienie od zamówienia.
  3. Ceny produktów objętych promocją nie podlegają rabatom, a promocje i rabaty nie sumują się.
  4. W przypadku zamówień o wartości nie przekraczającej 400,00 zł zamawiający pokrywa koszty związane z dostarczeniem towaru, dlatego do wartości zamówienia dodawane są koszty przesłania paczki i w wypadku wyboru przesyłki pobraniowej - dodatkowo koszty pobrania należności.

  5. Koszty przesłania paczki doliczamy wg cennika kuriera. Koszty te są zależne od wagi zamawianych artykułów i wybranego sposobu płatności, patrz: KOSZTY WYSYŁKI
  6. Zakupy o wartości powyżej 400,00 zł wysyłamy na własny koszt! Zamawiający płaci tylko za towar! (do wagi 10 kg Klient ma możliwość zamówienia paczki pobraniowej).
  Darmowa wysyłka nie dotyczy artykułów gabarytowych i nieforemnych: mat, worków i manekinów treningowych itp. W przypadku zwrotów i zmniejszenia wartości zamówienia potrącamy nienależne koszty wysyłki.
  7. Paczki nadajemy współpracującym z nami kurierem INPOST lub DPD. Do wagi 10 kg Klient ma możliwość zamówienia paczki pobraniowej, powyżej 10 kg akceptujemy tylko zamówienia przedpłatowe.


   

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony