Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  Składanie i realizacja zamówień

  Składanie zamówień
  1. Zamówenia w sklepie można składać w następujący sposób:
  - przez WWW: wypełniając odpowiedni formularz na stronie sklepu,
  -
  przez email: wysyłając na adres sklep@samuraj.net.pl zamównienie zawierające dane wystarczające do jego realizacji tj. dane zamawiającego, ewentualne dane do faktury, adres dostawy, oraz określenie sposobu płatności i wysyłki,
  - telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach : 10.00- 18.00, w soboty 10.00-14.00 : dzwoniąc pod numer: 61 8530725 lub 502 020 166


  Realizacja i dostawa
  1. Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia. W przypadku płatności przelewem termin rozpoczęcia realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu wpłynięcia należności na konto firmy SAMURAJ.
  2. W przypadku niemożności realizacji zamówienia w podanym terminie Zamawiającemu zostanie zaproponowany nowy termin realizacji lub odstąpienie od zamówienia.
  3. Ceny produktów objętych promocją nie podlegają rabatom, a promocje i rabaty nie sumują się.
  4. W przypadku zamówień o wartości nie przekraczającej 300,00 zł zamawiający pokrywa koszty związane z dostarczeniem towaru, dlatego do wartości zamówienia dodawane są koszty przesłania paczki i w wypadku wyboru przesyłki pobraniowej - dodatkowo koszty pobrania należności.

  5. Koszty przesłania paczki doliczamy wg cennika Poczty Polskiej lub kuriera. Koszty te są zależne od wagi zamawianych artykułów, wybranego sposobu płatności i wybranego doręczyciela, patrz: KOSZTY WYSYŁKI
  6. Zakupy o wartości powyżej 300,00 zł wysyłamy na własny koszt Pocztą Polską – Zamawiający płaci tylko za towar! (do wagi 10 kg Klient ma możliwość zamówienia paczki pobraniowej) .

  7. Paczki nadajemy Pocztą Polską lub współpracującym z nami kurierem - opcja do wyboru Klienta. Domyślną formą dostawy paczek Pocztą Polską jest paczka priorytetowa. Do wagi 10 kg Klient ma możliwość zamówienia paczki pobraniowej.
  8. Paczki o wadze powyżej 10 kg wysyłamy współpracującą z nami firma kurierską (przy zamówieniach o wartosci powyzej 400 zł na własny koszt) - wówczas jednak jedyną możliwą formą płatności jest przedpłata przelewem.). Darmowa wysyłka nie dotyczy mat, worków i manekinów treningowych.

   

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony