Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MATERACE GIMNASTYCZNE

  Sortuj:

  MATERACE GIMNASTYCZNE 200 x 120 SKÓRA SYNTETYCZNA

  od 389,00 zł

  MATERAC GIMNASTYCZNY 200 x 120 x 10 CM PLAWIL/PVC

  od 449,00 zł

  Przeznaczone do ćwiczeń gimnastycznych i rehabilitacyjnych, oferowane w naszym sklepie materace posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa potwierdzony przez Instytut Sportu w Warszawie
  Wykonane zostały z materiału skóropodobnego typu skaj, wzmacnianego siatką od spodu (polecane do użytku domowego) lub z bardzo mocnego materiału PCV typu plawil (ze względu na wyższą wytrzymałość polecanego do użytku w szkołach czy klubach). 
  Wkład stanowi pianka poliuretanowa wtórnie spieniana, cechująca się bardzo wysoką elastycznością, amortyzacją i wytrzymałością. W ofercie posiadamy odpowiednio dobrane kombinacje gęstości i grubości wkładów, tak by zapewnić odpowiednią amortyzację dla ćwiczących. Część oferowanych materacy posiada antypoślizgowy spód (o strukturze kostki), odporny na ścieranie, który zapobiega przesuwaniu się materaca w trakcie ćwiczeń. Specjalna powłoka lateksowa sprawia, że materac zyskuje większą przyczepność i doskonale przylega do podłoża, dzięki temu ćwiczący czują się pewniej i bezpieczniej, oraz mają możliwość układania z kilku materacy większych powierzchni treningowych (ścieżek i pól gimnastycznych). 
  Poza materacami o standardowych wymiarach 200x120x5cm lub 200x120x10cm w naszej ofercie znajdują się również materace składane 195x90x5cm (po złozeniu wymiary 65x90cmx15cm), wypełnione pianką T-25, przeznaczone do użytku domowego do prostych ćwiczeń gimnastycznych i rehabilitacyjnych. Do odpowiedniego dbania o materace polecamy środki do czyszczenia i pielęgnacji.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony