Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  Imprezy sportowe

   

  Firma SAMURAJ funkcjonuje w polskim środowisku sztuk i sportów walki od 25 lat. Jesteśmy nie tylko dostawcą ubiorów i sprzętu sportowego - angażujemy się również w promocją i wspieranie rozwoju tych dyscyplin. Dlatego też często pojawiamy się na zawodach, imprezach sportowych czy pokazach jako sponsor bądź organizator.
   

  Aktualne informacje o naszej aktywności i sponsoringu znajdą Państwo na naszym FACEBOOKU.
   

  Poniżej prezentujemy krótkie informacje o niektórych z takich imprezach sprzed funkcjonowania facebooka.

   


   

   

  MISTRZOSTWA POLSKI KENDO JUNIORÓW I MŁODZIEŻY
  BYDGOSZCZ - 1.06.2013

   

  Po raz pierwszy w Bydgoszczy zorganizowano turniej Kendo tej rangi - tym bardziej więc należy docenić Organizatorów za wzorowy przewbieg imprezy. Jednak najwięcej dali z siebie Zawodnicy i  to im wszystkim należą się gratulacje  - zarówno tym "wygranym" jak i tym, którym szczęście mniej dopisało. Nasza firma także znalazła się wśród sponsorów tego Turnieju.

   

   

  Komplet wyników Mistrzostw znajdziecie tutaj:

  http://www.kendo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=530:mistrzostwa-polski-juniorow-i-modziey-w-kendo wyniki&catid=1:informacje

  Ponadto wielką radość sprawili nam poznańscy zawodnicy trenujący na codzień w Klubie TENGUKAI:

  http://tengukai.pl/aktualnosci/sukcesy-na-mistrzostwach-polski-juniorow-i-mlodziezy-w-kendo-bydgoszcz-01-06-2013/

  GRATULACJE!!!


   

  TAEKWONDO - II PUCHAR PABIANIC
  PABIANICE - 01.06.2013

  Pabianicki Klub Sztuk Walki "AZJA" po raz kolejny zaprosił młodych wojowników do udziału w tyaekwondo. Zawodnicy w wieku do lat 18 startowali w kilku konkurencjach, a nasz firma ufundowała nagrody dla zwycięzców.

   

   


   
  TURNIEJ II KOLEJKI LIGII TAEKWONDO
  PLESZEW - 01.06.2013
   
  Przy okazji Dnia Dziecka w Pleszewie (woj. wielkopolskie) odbył się Turniej Taeekwondo zorganizowany przez zaprzyjaźniony z nami Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo w Pleszewie. Wszystkim zawodnikom, a także organizatorom gratulujemy udanej imprezy!
   
   
  Wśród sponsorów nagród znalazła się też nasza firma.

   
  TURNIEJE KENDO W POZNANIU - 12/13 styczeń 2013

  W dniach 12/13.01.2013 r. odbył się kolejny WEEKEND KENDO w Poznaniu, w trakcie którego rozegrano dwa turnieje. W sobotnim turnieju IPPON SHOBU (do pierwszego trafienia) w finałowej walce PRZEMYSŁAW SZYMIEC (Polska) pokonał zawodnika z Berlina - TAKA SONE. Natomiast w niedzielnym finale turnieju Ligii Zachodniej Panowie spotkali się ponownie i wygrał TAKA... Taka sprawiedliwość!!!
  Firma SAMURAJ przyłączyła się do organizacji tej imprezy. 

   


   

  IV MEMORIAŁ JIGORO KANO W JUDO

  OPALENICA - 27-28.10.2012

   

  W dniach 27-28.10. br odbyła się kolejna edycja Memoriału JIGORO KANO w judo. W sobotę i niedzielę w Opalenicy niedaleko Poznania spotkało się kilkuset młodych judoków z całej Polski. Organizatorem tej cieszącej się ogromną popularnością imprezy jest poznańska AKADEMIA JUDO, a Firma SAMURAJ tradycyjnie już znajduje się w gronie sponsorów.
  Zawodnikom i Organizatorom życzymy sukcesów!!!
   

   


  MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W JUDO
  LUBOŃ, 19-21 PAŹDZIERNIK 2012

   


   

  II PUCHAR POLSKI NO GI CBJJ RULES 

   

  W dniu 6 października 2012 r.w hali widowiskowo-sportowej w Luboniu (Poznań) odbył się II Puchar Polski No Gi CBJJ Rules. Była to kolejna kolejna wielka impreza organizowana przez Alliance Team, w której SAMURAJ uczestnczył jako jeden ze sponsorów

   


   

  LIGA  TAEKWONDO
  PLESZEW, 27.05.2012

   

  Z inicjatywy Uczniowskiego Klubu Sportowego Taekwondo Pleszew odbyła się w tym mieścia II kolejka Ligii Taekwondo. W turnieju udział wzięli liczni reprezentanci wilelkopolskich klubów taekwondo. Nasza firma wsparła organizatorów fundując nagrody dla uczestników turnieju.

   

   


   

   
  XXIV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W KENDO
  POZNAŃ, 21.04.2012
   
  W tym roku turniej odbył się w Poznaniu, a organizacja przypadła w udziale poznańskiemu Stowarzyszeniu TENGUKAI wspólnie z Polskim Związkiem Kendo. Tym bardziej miło nam poinformować, że tytuł Drużynowego Mistrza Polski Kendo wywalczyła drużyna TENGUKAI I z Poznania. Drugie miejsce zdobyła drużyna WARSZAWA I, a trzecie miejsca przypadły w udziale zespołom z ŁODZI i WROCŁAWIA. Gratulujemy wszystkim uczestnikom – zarówno wygranym jak i tym, którym trochę mniej dopisało szczęście – wszyscy walczyli dzielnie. Także organizacja zawodów przebiegła sprawnie, między innymi dzięki wsparciu ze strony wolontariuszy i sponsorów, wśród których nie zabrakło Firmy SAMURAJ.
   

   

  PUCHAR POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W JUDO
  LUBOŃ, 05.11.2011
   

   

  W sobotę 5 listopada 2011 w sali Ośrodka Sportowego w LUBONIU odbył się kolejny turniej judo zorganizowany przez Akademię Judo. W ramach naszej, trwającej już kilka lat współpracy, także i tym razem kibicowaliśmy tej imprezie i jak zawsze - wszystko poszło znakomicie.

   

   

  Zawodniczkom, zawodnikom oraz organizatorom serdecznie gratulujemy!  I Puchar Polski No Gi
  Luboń, 24.09.2011


  W sobotę, 24 września 2011 w Hali Sportowo Widowiskowej w Luboniu koło Poznania odbył się I Puchar Polski No Gi CBJJ.
  Była to kolejna wielka impreza (po I Mistrzostwach Polski NO GI Jiu Jitsu z marca 2011') zorganizowana przez Alliance Team.
  W kilkunastu kategoriach wystartowało około 300 zawodników - ze szczegółowymi wynikami można zapoznać się na stronie organizatora zawodów (www.no-gi.pl/).
   

   

    

  Nasza firma także znalazła się wsród sponsorów tej imprezy.  


   
  Ogólnopolski Turniej dla dzieci i młodzieży WESOŁEK CUP
  Pleszew, 15.05.2011

   

  15 maja 2011 roku w Pleszewie koło Poznania w Zespole Szkół Publicznych nr 1 odbył się Ogólnopolski Turniej  Taekwondo. Impreza została zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy TKD Pleszew a wzięły w niej udział kluby Taekwondo z całej Polski. 
  Firma SAMURAJ znalazła się w gronie sponsorów turnieju.

   


   

   


   

   
  MISTRZOSTWA EUROPY W KENDO
  GDYNIA 2011
   
  Po raz pierwszy w Polsce mieliśmy przyjemność gościć ponad 500 zawodników z 31 krajów Europy i Afryki, którzy w dniach 6-8 maja uczestniczyli w 24-tych Mistrzostwach Europy w Kendo. W ramach Mistrzostw - które odbywały się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Kazimierza Górskiego w  Gdyni - rozgrano turnieje drużynowe oraz indywidualne juniorów, kobiet i mężczyzn. W zawodach uczestniczyła 20 osobowa reprezentacja Polski. Nasi kendocy niestety nie znaleźli się w strefie medalowej, jednak czworo z nich – Anna Betley, Przemysław Szymiec, Krzysztof Bosak i Mikołaj Kamiński zostali uhonorowani nagrodami za ducha walki – GRATULUJEMY!!!
   
   
  Zwycięzcami poszczególnych turniejów zostali:
  Turniej drużynowy juniorów – FRANCJA
  Turniej drużynowy kobiet – NIEMCY
  Turniej drużynowy mężczyzn – WĘGRY
  Turniej indywidualny juniorów – GENADIJ DUBILIN – Rosja
  Turniej indywidualny kobiet – PAULINE STOLARZ – Francja
  Turniej indywidualny mężczyzn – SANDOR DUBI - Węgry

   

   

  I  MISTRZOSTWA POLSKI NO-GI  CBJJ
  19.03.2011, LUBOŃ
   
  Dnia 19 marca 2011 roku Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE zorganizowało po raz pierwszy zawody w  ramach formuły NO-GI. Impreza odbyła się w Czerwonaku pod Poznaniem, w hali Widowiskowo Sportowej AKWEN. Zainteresowanie imprezą przerosło najśmielsze oczekiwania organizatora - do rywalizacji w turnieju zgłosiło się około 500 osób!!!
  Z ogromną przyjemnością wzięliśmy udział w tak udanym przedsięwzięciu, jako jeden ze sponsorów.
   
   

   

   

  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Judo
  Luboń 2010
   
  W Luboniu koło Poznania, w dniach 16-17 października 2010 roku, odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Judo. Organizacji imprezy podjęł się poznańska Akademia Judo, a Firma SAMURAJ znalazła się w gronie sponsorów imprezy.
   
   
  Gościnna hala sportowo-widowiskowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekrecji pomieściła aż trzy pola walki, na których zmagało się ponad 180 zawodników z całej Polski. Zawody rozegrano w 14 kategoriach, w kilku z nich w strefie medalowej znaleźli się także zawodnicy z Poznania. Zawodnikom i organizatorom należy pogratulować zarówno znakomitej sportowej postawy, jak i sprawnej organizacji.
   
   
   

   

   

  KENDO BALTIC CUP
  GDYNIA, 17 - 19.09.2010
   
  W dniach 17-19 września 2010 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gdyni odbywał się XI Międzynarodowy Turniej Kendo o Puchar Bałtyku "Kendo Baltic Cup - Gdynia 2010". Była to już jedenasta edycja tego turnieju, który realizowanego wcześniej w Gdyni, Dziwnowie i Szczecinie.
  Zwycięzcą tegorocznego turniej został Jan Ulmer z Berlina, drugie miejsce zajął reprezentujący Poznań Rafał Jaśtak. Miejscem trzecim podzielili się Oskar Dziugieł (także w barwach Poznania) i Bartosz Barylski (Gdynia). Nagrody kantosho (za ducha walki) otrzymali Agnieszka Wial (Olsztyn) i Jacek Lipiński (Warszawa).
   
   
   
   

   

   

   VII MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET w KENDO
  26.06.2010 r
   
  W sobotę 26 czerwca 2010 odbyły się – po raz kolejny w Poznaniu - Mistrzostwa Polski Kobiet w Kendo. Zawody zorganizowało Poznańskie Stowarzyszenie Kendo, Iaido i Jodo, działające w ramach Polskiego Związku Kendo, a impreza odbyła się w „nowej” sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny przy ul. Garbary 24.
  Tegoroczny turniej był kolejną edycją jedynych w Europie zawodów kendo rozgrywanych wyłącznie przez kobiety. Poczynając od czerwca 2006 r. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Kendo odbywają się w Poznaniu i od tego czasu na stałe z imprezą tą związała się Firma SAMURAJ, sponsorując co roku nagrodę dla najwaleczniejszej zawodniczki -  tym roku była nią Paula Pasławska (Szczecin). Mistrzynią Polski została Natalia Maj (Warszawa), wicemistrzynią Alina Gdeczyk (Wrocław) a trzecim miejscem podzieliły się: poznanianka Alicja Lemańska i Joanna Kiedrowska (Szczecin).
   
   

   


   

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony