Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  Zwroty, wymiany, reklamacje

  Zwrot lub wymiana towaru.
  1. Gwarantujemy Państwu możliwość zwrotu lub wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym (do 14 dni od odebrania przez Państwa towaru).
  2. Produkt, który zamierzacie Państwo zwrócić lub wymienić nie może być używany oraz uszkodzony oraz posiadać opakowanie firmowe.
  W przypadku:
  zwrotu towaru prosimy o odesłanie do nas towaru wraz z wypełnionym formularzem zwrotu oraz dołączonym dowodem zakupu (oryginał paragonu jest niezbędny do celów księgowych, by móc dokonać zwrotu należności)

  wymiany towaru prosimy o załączenie w paczce pisemnej informacji na jaki artykuł towar ma być wymieniony, gdzie odesłany i w jaki sposób pokryją Państwo koszty zwrotnej wysyłki.
  3. Dołożymy wszelkich starań, by w jak najkrótszym terminie zrealizować wymiany (nie dłuższym niż 3 dni od otrzymania od Państwa paczki) oraz zwroty (w terminie nie duższym niż 14 dni od otrzymania oświadczenia o zwrocie)
  4. Nie zwracamy kosztów dostawy, kosztów odesłania do nas towaru oraz kosztów wysyłki następnego produktu.

  Nasz adres, na który można odesłać towar:

  SAMURAJ F.H.
  Pl. Kolegiacki 9
  61-841 Poznań 

   

  Reklamacje
  1. Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze (pod warunkiem przestrzegania przez Klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru). Nie obejmuje wad wynikajacych ze zużycia się towaru podczas eksploatacji.
  2. Reklamowany towar powinien być dostarczony/ wysłany do siedziby sprzedawcy wraz z dowodem zakupu. W przypadku wysyłania towaru Klient powinien dołączyć wypełniony uprzednio formularz reklamacji.Towar jest dostarczany do siedziby sprzedajacego na koszt Kupujacego. W przypadku żądania zwrotu kosztów dostarczenia towaru do Sprzedającego, Kupujący uzgadnia wcześniej sposób dostawy.
  3.Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania reklamowanego towaru.

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony