Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  Zwroty, wymiany, reklamacje

  Zwrot lub wymiana towaru.
  1. Gwarantujemy Państwu możliwość zwrotu lub wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym (do 14 dni od odebrania przez Państwa towaru).
  2. Produkt, który zamierzacie Państwo zwrócić lub wymienić nie może być używany oraz uszkodzony oraz posiadać opakowanie firmowe.
  W przypadku:
  zwrotu towaru prosimy o odesłanie do nas towaru wraz z wypełnionym formularzem zwrotu oraz dołączonym dowodem zakupu (oryginał paragonu jest niezbędny do celów księgowych, by móc dokonać zwrotu należności)

  wymiany towaru prosimy o załączenie w paczce pisemnej informacji na jaki artykuł towar ma być wymieniony, gdzie odesłany i w jaki sposób pokryją Państwo koszty zwrotnej wysyłki.
  3. Dołożymy wszelkich starań, by w jak najkrótszym terminie zrealizować zwroty lub wymiany (nie dłuższym niż 5 dni roboczych od otrzymania od Państwa paczki).
  4. Nie zwracamy kosztów dostawy, kosztów odesłania do nas towaru oraz kosztów wysyłki następnego produktu lub (jeżeli Klient zażyczy sobie zwrot pieniędzy przekazem pocztowym) kosztów przesłania pieniędzy.

  Nasz adres, na który można odesłać towar:

  SAMURAJ F.H.
  Pl. Kolegiacki 9
  61-841 Poznań 

   

  Reklamacje
  1. Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze (pod warunkiem przestrzegania przez Klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru). Nie obejmuje wad wynikajacych ze zużycia się towaru podczas eksploatacji.
  2. Reklamowany towar powinien być dostarczony/ wysłany do siedziby sprzedawcy wraz z dowodem zakupu. W przypadku wysyłania towaru Klient powinien dołączyć wypełniony uprzednio formularz reklamacji.Towar jest dostarczany do siedziby sprzedajacego na koszt Kupujacego. W przypadku żądania zwrotu kosztów dostarczenia towaru do Sprzedającego, Kupujący uzgadnia wcześniej sposób dostawy.
  3.Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania reklamowanego towaru.

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony