Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  Wysyłki poza terytorium Polski

  Wysyłki poza terytorium Polski
  W przypadku zamówień wysyłanych poza terytorium Polski - jedyną możliwą formą płatności jest przedpłata kartą płatniczą lub przelewem bankowym. Zapłata kartą jest przez nas polecana, ponieważ nie jest ona dla Klienta związana z żadnymi dodatkowymi kosztami, natomiast przy zapłacie przelewem z zagranicy banki pobierają prowizje (czasem dość spore).

  UWAGA!!! Przy wysyłkach zagranicznych nie obowiązują koszty wysyłki naliczane automatycznie przez skrypt sklepu (dotyczą one tylko terytorium Polski).
  Koszty wysyłki obliczane są przez nas osobno dla każdej paczki wg stawek Poczty Polskiej i dodawane do wartości zamówienia.

  Prosimy zatem składając zamówienie wybrać formę płatności kartą płatniczą, ale nie dokonywać od razu płatności. Należy ją dokonać dopiero, gdy otrzymają Państwo od nas e-mail ze zmienionym zamówieniem (tzn. z naniesionymi właściwymi kosztami wysyłki). W otrzymanym e-mailu znajdzie się link przekierowujący na stronę płatności. (UWAGA! Link przekierowujacy na stronę płatności działa tylko raz - prosimy zatem przed obliczeniem ostatecznych kosztów nie korzystać z przekierowania. )
  Domyślnie wysyłamy zamówiony towar paczką pocztową priorytetową, ale jeżeli życzą sobie Państwo wysyłkę paczką ekonomiczną (dostawa trwa dłużej, ale koszt jest niższy) - prosimy o napisanie tego w uwagach do zamówienia.


  Podajemy link do cennika Poczty Polskiej dotyczącego kosztów wysyłek paczek poza granice Polski:
  http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa.html

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony