Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MMA

   

  MMA (MIXED MARTIAL ARTS)  czyli mieszane sztuki walki,  to współczesna dyscyplina sportowa, w której zawodnicy różnych sztuk i sportów walki zmagają się w ramach formuły dopuszczającej szeroki zakres technik. Rywalizacja  toczy się zarówno w stójce, jak i w parterze, dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie i duszenia.

   


   
  W mieszanych sztukach walki stosuje się tzw. trening przekrojowy, obejmujący przygotowanie do walki w stójce, w zwarciu i w parterze oraz umiejętność przechodzenia pomiędzy tymi dystansami. Walki odbywają się zazwyczaj na typowym ringu bokserskim lub w tzw. klatkach. Ubiór zawodników to przeważnie krótkie spodenki oraz przylegające koszulki (rushguard), muszą też posiadać ochraniacze na zęby oraz rękawice umożliwiające chwytanie. Stosowanie są również suspensoria, nagolenniki lub ochraniacze na kolana.
   


  Podkategorie  Sortuj:

  UCHWYT DO PODWIESZANIA WORKA BOKSERSKIEGO

  29,00 zł

  WIESZAK DO WORKA MOCOWANY DO ŚCIANY

  199,00 zł

  UCHWYT UNIWERSALNY REGULOWANY

  230,00 zł

  REGULOWANA PLATFORMA BOKSERSKA KWON

  699,00 zł

  ZAWIESZKA OBROTOWA DO GRUSZKI

  33,00 zł

  Decydując się na zakup worka lub piłki refleksowej powinniśmy brać pod uwagę możliwość montażu tych przyrządów w danej lokalizacji. W sklepie Samuraj oferujemy wytrzymałe akcesoria do worków i gruszek. Profesjonalne wieszaki ścienne lub przeznaczone do montażu na drabinkach oraz haki i płytki montażowe.
   

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony