Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KRAV MAGA, COMBAT, SAMBO

   

  KRAV MAGA,  COMBAT, SAMBO  w podstawowym znaczeniu, to systemy wojskowe nastawione na realną walkę mającą na celu pokonanie przeciwnika przy użyciu wszelkich dostępnych środków. W wersji „cywilnej” służą nauczaniu samoobrony,  nie ma w nich sportowego współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie praktycznym zastosowaniom w sytuacjach zagrożenia.

   


   

  Podczas treningu tych systemów stosuje się szeroką gamę ochraniaczy, praktycznie na wszystkie wrażliwe części ciała, jak również liczne przyrządy treningowe, takie jak tarcze, łapy trenera, worki treningowe i manekiny zapaśnicze. Osobną grupę stanowią gumowe atrapy broni palnej, noże treningowe, pałki, saperki i wiele innych. Ubiór ćwiczących przeważnie zbliżony jest do codziennej odzieży – spodnie treningowe i t-shirty, często z nadrukami szkół lub sekcji.  Podkategorie  Sortuj:

  DESKA DO WIELOKROTNEGO ŁAMANIA CZERWONA

  103,00 zł

  Dzięki specjalnej konstrukcji, pozwalającej na wielokrotne ich użycie, do testów polegających na łamaniu i rozbijaniu twardych przedmiotów (z jap. tameshiwari) coraz częściej używane są także deski wykonane z twardego, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Nie mogło ich również zabraknąć w naszej ofercie - posiadamy kilka wersji takich desek, różniących się między sobą między innymi grubością, a co za tym idzie wymaganą do ich rozbicia siłą.  Po wykonaniu rozbicia deskę w prosty sposób składa się ponownie.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony