Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   OBUWIE DO KUNG FU

   69,00 zł

  Ostatnio dodane

  KRAV MAGA, COMBAT, SAMBO

   

  KRAV MAGA,  COMBAT, SAMBO  w podstawowym znaczeniu, to systemy wojskowe nastawione na realną walkę mającą na celu pokonanie przeciwnika przy użyciu wszelkich dostępnych środków. W wersji „cywilnej” służą nauczaniu samoobrony,  nie ma w nich sportowego współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie praktycznym zastosowaniom w sytuacjach zagrożenia.

   


   

  Podczas treningu tych systemów stosuje się szeroką gamę ochraniaczy, praktycznie na wszystkie wrażliwe części ciała, jak również liczne przyrządy treningowe, takie jak tarcze, łapy trenera, worki treningowe i manekiny zapaśnicze. Osobną grupę stanowią gumowe atrapy broni palnej, noże treningowe, pałki, saperki i wiele innych. Ubiór ćwiczących przeważnie zbliżony jest do codziennej odzieży – spodnie treningowe i t-shirty, często z nadrukami szkół lub sekcji.  Podkategorie  Sortuj:

  PIŁKA REFLEKSÓWKA KWON

  115,00 zł

  GRUSZKA PIANKOWA STOJACA NA PODSTAWIE

  575,00 zł

  GRUSZKA STOJĄCA Z RAMIENIEM

  1 399,00 zł

  BOKSERSKA GRUSZKA TRENINGOWA XL - 30 KG

  199,00 zł

  WOREK TRENINGOWY HYDRO BAG - DO WYPEŁNIENIA WODĄ

  od 439,00 zł

  Wśród przyrządów treningowych wykorzystywanych w treningu bokserskim, poprawiających szybkość i refleks nie może zabraknąć gruszek i piłek refleksowych. W sklepie Samuraj znajdziecie Państwo gruszki podwieszane, mocowane do specjalnej platformy bokserskiej lub niskiego sufitu, przeznaczone do treningu szybkich, płynnych uderzeń, jak i piłki refleksowe, mocowane za pomocą dwóch gum do sufitu i podłogi oraz gruszki stojące na podstawie. Dwa ostatnie z wymienionych przyrządów pozwalają także na trening uników, gdyż uderzony cel pokonuje większą odległość powracając dynamicznie do ćwiczącego.
  Proponujemy dodatkowe akcesoria do gruszek i worków treningowych, pozwalające na ich łatwy i bezpieczny montaż. 
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony