Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MMA

   

  MMA (MIXED MARTIAL ARTS)  czyli mieszane sztuki walki,  to współczesna dyscyplina sportowa, w której zawodnicy różnych sztuk i sportów walki zmagają się w ramach formuły dopuszczającej szeroki zakres technik. Rywalizacja  toczy się zarówno w stójce, jak i w parterze, dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie i duszenia.

   


   
  W mieszanych sztukach walki stosuje się tzw. trening przekrojowy, obejmujący przygotowanie do walki w stójce, w zwarciu i w parterze oraz umiejętność przechodzenia pomiędzy tymi dystansami. Walki odbywają się zazwyczaj na typowym ringu bokserskim lub w tzw. klatkach. Ubiór zawodników to przeważnie krótkie spodenki oraz przylegające koszulki (rushguard), muszą też posiadać ochraniacze na zęby oraz rękawice umożliwiające chwytanie. Stosowanie są również suspensoria, nagolenniki lub ochraniacze na kolana.
   


  Podkategorie  Sortuj:

  GRUSZKA NA SPRĘŻYNIE

  129,00 zł

  PIŁKA REFLEKSÓWKA KWON

  115,00 zł

  GRUSZKA STOJĄCA Z RAMIENIEM

  1 399,00 zł

  BOKSERSKA GRUSZKA TRENINGOWA XL - 30 KG

  199,00 zł

  WOREK TRENINGOWY HYDRO BAG - DO WYPEŁNIENIA WODĄ

  od 439,00 zł

  Wśród przyrządów treningowych wykorzystywanych w treningu bokserskim, poprawiających szybkość i refleks nie może zabraknąć gruszek i piłek refleksowych. W sklepie Samuraj znajdziecie Państwo gruszki podwieszane, mocowane do specjalnej platformy bokserskiej lub niskiego sufitu, przeznaczone do treningu szybkich, płynnych uderzeń, jak i piłki refleksowe, mocowane za pomocą dwóch gum do sufitu i podłogi oraz gruszki stojące na podstawie. Dwa ostatnie z wymienionych przyrządów pozwalają także na trening uników, gdyż uderzony cel pokonuje większą odległość powracając dynamicznie do ćwiczącego.
  Proponujemy dodatkowe akcesoria do gruszek i worków treningowych, pozwalające na ich łatwy i bezpieczny montaż. 
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony