Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KENDO, IAIDO

   

  KENDO i IAIDO są japońskimi sztukami walki mieczem, wywodzącymi się bezpośrednio z bojowej szermierki samurajskiej (kenjutsu).

   


   
  Zarówno w kendo jak i w iaido stosuje się podobne ubiory treningowe, na które składają się spodnie hakama oraz bluza keikogi (kendogi lub iaigi) w kolorach granatowym, czarnym lub białym, a także pas obi.
  Zawodnicy kendo używają do walki bambusowych mieczy shinai oraz zestawu ochraniaczy zwanego bogu lub kendogu (zbroja do kendo) i bawełnianej chusty tenugui. Ponadto do treningu kendo kata stosuje się drewniane miecze bokuto i kodachi
  W treningu iaido używane są miecze metalowe zwane iaito, a także miecze drewniane (boken) i inne akcesoria, takie jak taśma sageo, pas iaiobi czy plastikowa pochwa do miecza (saya). 


  Podkategorie  Sortuj:

  HAKAMA CZARNA - DAX

  279,00 zł

  HAKAMA TRAINING GRANATOWA - FUJIMAE

  229,00 zł

  HAKAMA GRANATOWA TENGU

  199,00 zł

  HAKAMA TRAINING CZARNA - FUJIMAE

  229,00 zł

  Obecne w naszej ofercie modele hakama zróżnicowane są pod względem koloru, materiału wykonania oraz przeznaczenia. Posiadamy hakamy do aikido, iaido czy kendo. Szczególnie polecamy wyroby firmy Miyabi, będące jednymi z najlepszych w swojej kategorii. Do kompletu można również dobrać aikidogi oraz bluzy do kendo czy iaido.

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony