Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  BJJ

   

   

  BJJ (BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU) to powstała w Brazylii sztuka walki wywodząca się z japońskiego  ju-jitsu i judo oraz z zapasów. Formuła BJJ obejmuje walkę zarówno w stójce, jak i w zwarciu, jednak w szczególny sposób kładzie nacisk na walkę w parterze.

   


   

  Podczas treningu i zawodów używana jest mata treningowa typu tatami lub tzw. mata puzzlowa. Tradycyjny ubiór ćwiczących to specjalne kimono do BJJ (gi) lub też krótkie spodenki i koszulka. Poziom umiejętności i wyszkolenia zawodnika oznaczany jest przez pas w odpowiednim kolorze (biały, niebieski, purpurowy, brązowy i czarny). W treningu BJJ znajdują też zastosowanie buty zapaśnicze oraz różnego rodzaju ochraniacze, ściągacze i stabilizatory.  Podkategorie  Sortuj:

  KIMONO DO BJJ BASIC (120-190 cm) FUJIMAE

  od 109,00 zł

  KIMONO DO BJJ MANTO "BASE" 2.0. BIAŁE

  279,00 zł

  KIMONO DO BJJ MANTO "BASE" 2.0. CZARNE

  299,00 zł

  KIMONO DO BJJ MANTO "BASE" 2.0. NIEBIESKIE

  299,00 zł

  GI BJJ VENUM CONTENDER 2.0 NIEBIESKIE

  389,00 zł

  VENUM CONTENDER 2.0 BJJ BIAŁE

  359,00 zł

  VENUM CONTENDER 2.0 BJJ CZARNE

  389,00 zł

  KIMONO DO BJJ MANTO "RISE" CZARNE

  339,00 zł

  Kimona do bjj składają się z bluzy, wykonanej z tzw. plecionki (gramatura różni się w zależności od modelu) oraz spodni. Oba te elementy są wytrzymałe i  wykonane z najlepszej jakościowo bawełny. Część z oferowanych kimon posiada biały pas w zestawie (informacja o pasie zawarta jest w nazwie produktu – komplet z pasem).Rozmiarówka strojów do brazylijskego jiu jitsu zazwyczaj obejmuje rozmiary od A0 do A4. Dodatkowo występują rozmiary pośrednie oznaczone literką L i przeznaczone dla osób, które przy danej wadze są wyższe. Istnieje także odrębna rozmiarówka ubiorów dziecięcych. 
  Dobór odpowiedniego rozmiaru kimona do bjj ułatwią zamieszczone w kartach poszczególnych produktów tabele rozmiarowe. 
  Do naszej ofery gi do brazylijskiego jiu-jitsu wybraliśmy najlepszej jakości produkty firm Venum oraz Manto dostępne w różnej kolorystyce (białe, niebieskie, czarne, szare) ozdobione kolorowymi naszywkami i haftami. Zastosowane oryginalne wzornictwo a zarazem funkcjonalność kimon pozwala dobrze czuć się na macie ubranym w nie adeptom bjj, bez znaczenia czy noszą biały czy czarny pas. 
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony