Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   HAKAMA CZARNA CHIKARA

   178,00 zł

  Ostatnio dodane

  MMA

   

  MMA (MIXED MARTIAL ARTS)  czyli mieszane sztuki walki,  to współczesna dyscyplina sportowa, w której zawodnicy różnych sztuk i sportów walki zmagają się w ramach formuły dopuszczającej szeroki zakres technik. Rywalizacja  toczy się zarówno w stójce, jak i w parterze, dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie i duszenia.

   


   
  W mieszanych sztukach walki stosuje się tzw. trening przekrojowy, obejmujący przygotowanie do walki w stójce, w zwarciu i w parterze oraz umiejętność przechodzenia pomiędzy tymi dystansami. Walki odbywają się zazwyczaj na typowym ringu bokserskim lub w tzw. klatkach. Ubiór zawodników to przeważnie krótkie spodenki oraz przylegające koszulki (rushguard), muszą też posiadać ochraniacze na zęby oraz rękawice umożliwiające chwytanie. Stosowanie są również suspensoria, nagolenniki lub ochraniacze na kolana.
   


  Podkategorie  Sortuj:

  ŁAPY TRENERA EVOLUTION PROFILOWANE (PARA)

  92,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY TRENERA MR. DRAGON MDFP-510 (PARA)

  219,00 zł 119,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY TRENERA MR. DRAGON MDFP-511 (PARA)

  219,00 zł 149,00 zł

  ŁAPA TRENERA BUSHI - Z KIESZENIĄ

  63,00 zł

  ŁAPA TRENERA BUSHI - Z RĘKAWICĄ

  67,00 zł

  ŁAPA TRENERA KLUBOWA

  63,00 zł

  ŁAPA TRENERA OKRĄGŁA

  72,00 zł

  ŁAPY ZAGIĘTE MASTERS (PARA)

  119,00 zł

  ŁAPY TRENERA ALLRIGHT (PARA)

  115,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY TRENERA MASTERS (PARA)

  159,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY ZGIĘTE MASTERS MINI (PARA)

  129,00 zł

  SKÓRZANA ŁAPA TRENERA PROFILOWANA

  99,00 zł

  ŁAPY TRENERA BUSHIDO GEL

  129,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY TRENERA BUSHIDO GEL (PARA)

  179,00 zł

  Łapy trenera to rodzaj specjalistycznych, lekkich tarcz treningowych, zakładanych na jedną lub obie dłonie przez partnera treningowego lub trenera w celu bezpiecznego przyjmowania ciosów wyprowadzanych przez ćwiczącego. Osoba trzymająca łapki ustawia je w różny sposób - tak, aby można było ćwiczyć całą gamę uderzeń zadawanych z różnych stron. Przy tym partner treningowy pozostaje mobilny, wymuszając na trenującym również wyczucie odpowiedniego dystansu. Ćwicząc przy użyciu łap treningowych poprawiamy precyzję, prędkość oraz siłę wyprowadzanych ciosów, wykonując różne ich kombinacje.
  Nasza oferta obejmuje łapki o róznym kształcie ( płaskie , profilowane), rozmiarze (małe i większe), materiale (syntetyczne lub skórzane łapy treningowe), o róznej gęstości zastosowanej pianki wypełniającej jak i sposobie trzymania w niej dłoni (mniej lub bardziej zabudowana rękawica lub kieszeń). Niektóre z nich mozna kupować pojedynczo (są uniwersalne i pasują na obie dłonie), inne są sprzedawane w parach (zróznicowane na lewą i prawą).
  Proponujemy stosowanie środków dezynfekujących i odświeżających pozwalających zmniejszyć ryzyko przenoszenia infekcji skórnych, czy likwidujących nieprzyjemny zapach potu.
  Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami przeznaczonymi do treningu uderzeń i kopnięć jak tarcze treningowe czy packi.
   
  Niezdecydowanym nasza ekipa chętnie doradzi w wyborze odpowiednich tarcz.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony