Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MMA

   

  MMA (MIXED MARTIAL ARTS)  czyli mieszane sztuki walki,  to współczesna dyscyplina sportowa, w której zawodnicy różnych sztuk i sportów walki zmagają się w ramach formuły dopuszczającej szeroki zakres technik. Rywalizacja  toczy się zarówno w stójce, jak i w parterze, dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie i duszenia.

   


   
  W mieszanych sztukach walki stosuje się tzw. trening przekrojowy, obejmujący przygotowanie do walki w stójce, w zwarciu i w parterze oraz umiejętność przechodzenia pomiędzy tymi dystansami. Walki odbywają się zazwyczaj na typowym ringu bokserskim lub w tzw. klatkach. Ubiór zawodników to przeważnie krótkie spodenki oraz przylegające koszulki (rushguard), muszą też posiadać ochraniacze na zęby oraz rękawice umożliwiające chwytanie. Stosowanie są również suspensoria, nagolenniki lub ochraniacze na kolana.
   


  Podkategorie  Sortuj:

  MANEKIN TRENINGOWY ROB

  1 980,00 zł

  MANEKIN TRENINGOWY WATER DUMMY

  1 699,00 zł

  DANRHO MANEKIN TRENINGOWY DLA DZIECI

  299,00 zł

  MANEKIN TRENINGOWY

  od 389,00 zł

  MANEKIN TRENINGOWY DWUNOŻNY

  od 445,00 zł

  SKÓRZANY MANEKIN TRENINGOWY JEDNONOŻNY

  od 765,00 zł

  SKÓRZANY MANEKIN TRENINGOWY DWUNOŻNY

  od 805,00 zł

  MANEKIN TRENINGOWY ZAPAŚNICZY 166 CM 30 KG

  739,00 zł

  MANEKIN TRENINGOWY SIEDZĄCY DO BJJ I MMA

  1 299,00 zł

  SZELKI DO MANEKINA TRENINGOWEGO

  39,00 zł

  Oferowane w sklepie Samuraj manekiny treningowe możemy podzielić na dwie kategorie: manekiny stojące (wolnostojące worki treningowe wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, kształtem przypominające sylwetkę ludzką) przeznaczone do technicznego treningu uderzeń i kopnięć oraz klasyczne manekiny zapaśnicze. Manekin treningowy zapaśniczy to sprzęt umożliwiający doskonalenie wielu technik, rzutów i chwytów, eliminujący ryzyko narażania partnera na urazy czy kontuzje, przydatny w treningu różnych  sztuk i sportów walki, takich jak judo, zapasy, MMA oraz wiele innych. Oferujemy w korzystnej cenie, dobre jakościowo manekiny zapaśnicze jedno i dwunożne, wykonane z wysokiej jakości skóry syntetycznej lub naturalnej, różniące się parametrami wielkości i ciężaru, tak by były dostosowane do możliwości fizycznych dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony