Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MATERACE GIMNASTYCZNE 200 x 120 SKÓRA SYNTETYCZNA


  Dostępność: 1-3 dni
  Średnia ocena: 0.0 pkt
  Nr katalogowy: 12 02 00
  Waga: 30.00 kg
  Wysyłka już od: 0,00 zł (przedpłata), 0,00 zł (pobranie)

  od 349,00 zł
  Rozmiar:
   Kolor:
    Ilość:
    Zapamiętaj

    Materace sportowo rehabilitacyjne pokryte skórą syntetyczną wymiarach 200 x 120 i grubosciach 10 i 5 cm cm posiadający  Certyfikat Bezpieczeństwa potwierdzony przez Instytut Sportu w Warszawie.

    Materac wykonany jest z materiału skóropodobnego typu skaj, wzmacnianego siatką od spodu. Materiał jest przyjemny w dotyku, ma strukturę skóry naturalnej, Ze wzgledu na pokrycie materac przeznaczony jest do użytku domowego  lub do salek treningowych o  niezbyt nasilonej eksploatacji.
     
    Pokrowiec materaca uszyty jest nićmi rdzeniowymi najnowszej generacji, które są odporne na zrywanie i nie przecinają materiału. W materacach zastosowano zamki błyskawiczne o rozmiarze 5 mm.

    Wkład stanowi pianka poliuretanowa wtórnie spieniana wyprodukowana przez polskiego producenta posiadającego atesty higieniczne na swoje wyroby. Pianki wtórnie spienione cechują się, bardzo wysoką elastycznością, amortyzacją i wytrzymałością. Gęstość pianki stanowi odpowiednią amortyzację dla ćwiczących - nie ma możliwości "dobicia" nogą, głową czy ręką do podłogi.

    Materace ze skóry syntetycznej dostępne są w dwóch grubościach, z których każda posiada inną twardość pianki:
    Materac 200 cm x 120 x 10 cm wypełniony jest pianką T60 - o twardości 60 kg/m3.
    Jest to typ materaca średnio miekkiego polecanego do domowych ćwiczeń gimnastycznych, przewrotów, rehabilitacji, asekuracji podczas np stania na rękach, zabaw dla dzieci itp.

    Materac 200 cm x 120 x 5 cm wypełniony jest pianką T 90 - o twardości 90 kg/m3. Jest to typ materaca twardego polecany do domowych ćwiczeń gimnastycznych, akrobatyki, rehabilitacji.

    Waga materaca 16 -18 kg. Dostepne kolory: niebieski, czerwony, czarny.

    Wyrób został objęty Certyfikatem Nr P/1179/12 zgodności z normą i uprawniający do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa B 18
    Wydany przez Instytut Sportu, Państwowy Instytut Badawczy, Zespół Certyfikacji - termin ważnosci 27.12.2024 r.

    UWAGA: Jedyną możliwą formą transportu materacy jest kurier, a formą płatności - przedpłata przelewem.
    Materacy nie dotyczy gratisowy transport (ze względu na ich objętość) zatem niezależnie od wartości zamówienia do wartości zamówionych materacy doliczane są koszty wysyłki.
    Rzeczywista waga materaca wynosi 16 -18 kg ale dla potrzeb obliczania kosztów wysyłki wyświetla się waga gabarytowa  (30 kg- wg tej wagi kurierzy naliczają koszty wysyłki)     


    Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


    Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
    Pokaż pełną wersję strony