Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MATY KWON CLUBLINE 2 CM (RED - BLUE)


  Dostępność: 7 - 10 dni
  Producent: Kwon
  Średnia ocena: 0.0 pkt
  Nr katalogowy: 559001001
  Waga: 4.00 kg
  Wysyłka już od: 66,00 zł (przedpłata), 69,00 zł (pobranie)

  139,00 zł
  Ilość:
  Zapamiętaj
  Maty CLUBLINE RED BLUE są dwustronne - z jednej strony czerwone (odcień jasnoczerwony), z drugiej niebieskie. Są to profesjonalne maty do zawodów i treningu  karate, taekwondo,oraz innych sztuk i sportów walki.
   
  Za pomocą tych lekkich i prostych w montażu mat w łatwy sposób można przemienić dowolnej wielkości podłogę sali treningowej w profesjonalne miejsce do zawodów i treningów. Maty łączone są w formie puzzli, wyciętych w sposób zapewniający maksymalną stabilność łączeń po ułożeniu powierzchni. Jednocześnie puzzlowa forma połączeń umożliwia szybki montaż i demontaż powierzchni. Ze względu na rozmiar pojedynczej maty (ok. 1 m2) oraz wagę są one łatwe w transporcie i w przechowywaniu. Dzięki temu, że są dwustronne możliwe jest tworzenie większych powierzchni mat z wydzielonymi obszarami innego koloru (np. pole walki i pole bezpieczeństwa). Specjalna pianka, z której maty zostały wykonane, zapewnia doskonałą amortyzację przy stosunkowo niewielkiej grubości maty  2 cm
  Powierzchnia mat jest antypoślizgowa i wodoodporna.
   
      wymiary 1 maty: 1m x 1m ; grubość 2 cm
   
      waga 1 maty: 2,45 kg
   
  UWAGA: Jedyną możliwą formą transportu mat jest kurier, a formą płatności - przedpłata przelewem.
  Mat nie dotyczy gratisowy transport (ze względu na ich objętość) zatem niezależnie od wartości zamówienia do wartości zamówionych mat doliczane są koszty wysyłki.
  Rzeczywiśta waga maty wynosi 2,45 kg ale dla potrzeb obliczania kosztów wysyłki wyświetla się waga gabarytowa maty (4 kg- wg tej wagi kurierzy naliczają koszty wysyłki, przy większej ilości mat są to palety)
   
  UWAGA - maty są dostępne na zamówienie i wysyłane z magazynu KWON w Niemczech, stąd do standardowych kosztów wysyłki mat skrypt dolicza opłatę dodatkową w wysokosci 50 zł.

  Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony