Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  BJJ

   

   

  BJJ (BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU) to powstała w Brazylii sztuka walki wywodząca się z japońskiego  ju-jitsu i judo oraz z zapasów. Formuła BJJ obejmuje walkę zarówno w stójce, jak i w zwarciu, jednak w szczególny sposób kładzie nacisk na walkę w parterze.

   


   

  Podczas treningu i zawodów używana jest mata treningowa typu tatami lub tzw. mata puzzlowa. Tradycyjny ubiór ćwiczących to specjalne kimono do BJJ (gi) lub też krótkie spodenki i koszulka. Poziom umiejętności i wyszkolenia zawodnika oznaczany jest przez pas w odpowiednim kolorze (biały, niebieski, purpurowy, brązowy i czarny). W treningu BJJ znajdują też zastosowanie buty zapaśnicze oraz różnego rodzaju ochraniacze, ściągacze i stabilizatory.  Podkategorie  Sortuj:

  MATA PUZZLE 2 CM CZARNO-CZERWONA

  85,00 zł

  MATA PUZZLE 2 CM NIEBIESKO - CZERWONA

  85,00 zł

  MATA PUZZLE 4 CM CZARNO-CZERWONA

  159,00 zł

  MATA PUZZLE 4 CM NIEBIESKO-CZERWONA

  159,00 zł

  MATY DWUSTRONNE 2,5 CM KWON

  145,00 zł

  MATY TYPU PUZZLE 4 CM PREMIUM DWUKOLOROWE

  199,00 zł

  Maty puzzlowe są lekkie i proste w układaniu. Umożliwiają szybkie przygotowanie sali do prowadzenia treningów czy zawodów, a ich późniejszy demontaż również nie sprawia problemów.
  W naszym sklepie oferujemy profesjonalne maty treningowe w formie puzzli, wykonane z jednorodnej pianki, barwionej zazwyczaj z każdej ze stron na inny kolor (dominują klasyczne niebiesko-czerwone ale dostępne są również inne wersje np. czarno-czerwone, żółto-szare czy wielokolorowe o wyglądzie drewna lub piasku). Powierzchnia maty jest antypoślizgowa, o charakterystycznym dla danego modelu wzorze. Ze względu na rozmiar pojedynczej maty (ok. 1m2) oraz wagę są one łatwe w transporcie i w przechowywaniu. 
  Grubość maty należy dobrać tak, by jej właściwości amortyzujące były wystarczające do uprawiania danej dyscypliny.
  Do profesjonalnego treningu „stójkowych” sportów i sztuk walki (karate, taekwondo, kickboxing) oraz innych zastosowań np. gimnastyki, aerobiku polecamy maty puzzlowe o grubości  2 – 2,5cm.
  Maty o grubości 4cm pozwalają na trening rzutów oraz padów zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu ćwiczącym aikido, bjj, judojujitsu i inne. Maty łatwo można przyciąć do odpowiednich rozmiarów używając ostrego noża. 
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony