Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MMA

   

  MMA (MIXED MARTIAL ARTS)  czyli mieszane sztuki walki,  to współczesna dyscyplina sportowa, w której zawodnicy różnych sztuk i sportów walki zmagają się w ramach formuły dopuszczającej szeroki zakres technik. Rywalizacja  toczy się zarówno w stójce, jak i w parterze, dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie i duszenia.

   


   
  W mieszanych sztukach walki stosuje się tzw. trening przekrojowy, obejmujący przygotowanie do walki w stójce, w zwarciu i w parterze oraz umiejętność przechodzenia pomiędzy tymi dystansami. Walki odbywają się zazwyczaj na typowym ringu bokserskim lub w tzw. klatkach. Ubiór zawodników to przeważnie krótkie spodenki oraz przylegające koszulki (rushguard), muszą też posiadać ochraniacze na zęby oraz rękawice umożliwiające chwytanie. Stosowanie są również suspensoria, nagolenniki lub ochraniacze na kolana.
   


  Podkategorie  Sortuj:

  MATA PUZZLE 4 CM CZARNO - CZERWONA

  169,00 zł

  MATA PUZZLE 4 CM NIEBIESKO- CZERWONA

  169,00 zł

  MATA PUZZLE 4 CM NIEBIESKO-ZÓŁTA

  169,00 zł

  Maty puzzlowe są lekkie i proste w układaniu. Umożliwiają szybkie przygotowanie sali do prowadzenia treningów czy zawodów, a ich późniejszy demontaż również nie sprawia problemów.
  W naszym sklepie oferujemy profesjonalne maty treningowe w formie puzzli, wykonane z jednorodnej pianki, barwionej zazwyczaj z każdej ze stron na inny kolor (dominują klasyczne niebiesko-czerwone ale dostępne są również inne wersje np. czarno-czerwone, żółto-szare czy wielokolorowe o wyglądzie drewna lub piasku). Powierzchnia maty jest antypoślizgowa, o charakterystycznym dla danego modelu wzorze. Ze względu na rozmiar pojedynczej maty (ok. 1m2) oraz wagę są one łatwe w transporcie i w przechowywaniu. 
  Grubość maty należy dobrać tak, by jej właściwości amortyzujące były wystarczające do uprawiania danej dyscypliny.
  Do profesjonalnego treningu „stójkowych” sportów i sztuk walki (karate, taekwondo, kickboxing) oraz innych zastosowań np. gimnastyki, aerobiku polecamy maty puzzlowe o grubości  2 – 2,5cm.
  Maty o grubości 4cm pozwalają na trening rzutów oraz padów zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu ćwiczącym aikido, bjj, judojujitsu i inne. Maty łatwo można przyciąć do odpowiednich rozmiarów używając ostrego noża. 
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony