Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  BJJ

   

   

  BJJ (BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU) to powstała w Brazylii sztuka walki wywodząca się z japońskiego  ju-jitsu i judo oraz z zapasów. Formuła BJJ obejmuje walkę zarówno w stójce, jak i w zwarciu, jednak w szczególny sposób kładzie nacisk na walkę w parterze.

   


   

  Podczas treningu i zawodów używana jest mata treningowa typu tatami lub tzw. mata puzzlowa. Tradycyjny ubiór ćwiczących to specjalne kimono do BJJ (gi) lub też krótkie spodenki i koszulka. Poziom umiejętności i wyszkolenia zawodnika oznaczany jest przez pas w odpowiednim kolorze (biały, niebieski, purpurowy, brązowy i czarny). W treningu BJJ znajdują też zastosowanie buty zapaśnicze oraz różnego rodzaju ochraniacze, ściągacze i stabilizatory.  Podkategorie  Sortuj:

  MATY TATAMI 100x100x4 CM

  od 269,00 zł

  MATY DAX TATAMI DELUXE 4 CM Z APROBATĄ IJF

  369,00 zł

  Dostępne w sklepie Samuraj maty typu tatami przeznaczone są do treningu takich dyscyplin jak judo, aikido, MMA, BJJ, jujitsu oraz wszystkich sportów walki gdzie występują rzuty oraz walka w parterze. Proponujemy maty różniące się wymiarem (można dokonać wyboru wśród mat 1m x 1m lub 2m x 1m), materiałem wykończeniowym (dostępny plawil lub skaden o fakturze słomy ryżowej) , funkcją antypoślizgu (posiadające lub nie posiadające na spodzie maty specjalistyczny materiał antypoślizgowy, który zapobiega przesuwaniu się mat po podłożu) oraz gęstością (od 140 do 240 kg/m3)
   
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony