Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  JUDO

   

  JUDO jest jedną z japońskich sztuk walki i jednocześnie sportem olimpijskim uprawianym na całym świecie. Korzenie tego systemu tkwią w starych japońskich szkołach walki wręcz, których elementy zostały zebrane w spójny system pod koniec XIX wieku.

   


   

  W ramach treningu judo ćwiczy się pady, rzuty, dźwignie i duszenia oraz walkę treningową (randori) prowadzoną w parterze albo w stójce.Treningi oraz zawody judo odbywają się na tatami (matach amortyzujących pady) w sali nazywanej - podobnie jak w innych japońskich systemach - dojo. Na specjalny ubiór do treningu (judogi) składają się: wzmacniane na kolanach spodnie, wykonana ze specjalnej tkaniny (tzw. plecionka) bluza oraz pas (obi). Kolory pasów odpowiadają stopnom uczniwskim (kyu) oraz mistrzowskim (dan).  W W

     Podkategorie  Sortuj:

  MATY TYPU TATAMI 100x100x 4 CM PLAWIL

  od 229,00 zł

  MATY TYPU TATAMI 200x100x 4 CM PLAWIL

  od 369,00 zł

  MATY TATAMI 100x100x4 CM

  od 269,00 zł

  MATY DAX TATAMI DELUXE 4 CM Z APROBATĄ IJF

  369,00 zł

  Dostępne w sklepie Samuraj maty typu tatami przeznaczone są do treningu takich dyscyplin jak judo, aikido, MMA, BJJ, jujitsu oraz wszystkich sportów walki gdzie występują rzuty oraz walka w parterze. Proponujemy maty różniące się wymiarem (można dokonać wyboru wśród mat 1m x 1m lub 2m x 1m), materiałem wykończeniowym (dostępny plawil lub skaden o fakturze słomy ryżowej) , funkcją antypoślizgu (posiadające lub nie posiadające na spodzie maty specjalistyczny materiał antypoślizgowy, który zapobiega przesuwaniu się mat po podłożu) oraz gęstością (od 140 do 240 kg/m3)
   
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony