Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   GUMA TRENINGOWA DO JUDO

   od 39,00 zł

  Ostatnio dodane

  KUNG FU, THAI CHI

   

  KUNG FU i TAI CHI są określeniami używanymi powszechnie w odniesieniu do rozmaitych systemów chińskich sztuk walki, zarówno z użyciem wielu rodzajów tradycyjnej broni jak również bez jej udziału.

   


   

  Pomimo ogromnej różnorodności systemów i stylów pochodzących z wielowiekowej tradycji Chin, współcześnie praktykowane  chińskie sztuki walki wykazują wiele podobieństw co do stosowanych podczas treningu ubiorów i sprzętu .Ćwiczący najchętniej używają tzw. mundurków chińskich bądź obszernych, ściąganych nad kostką spodni do kung fu i koszulek. Sprzęt treningowy i ochraniacze – podobnego typu jak w innych systemach - używane są w zależności o założeń konkretnego stylu. Charakterystyczną grupę akcesoriów stanowi broń treningowa, taka jak kije różnej długości, włócznie, szable i miecze (w wersji metalowej lub drewnianej) oraz wiele innych.  Podkategorie  Sortuj:

  BUTY KWON - CHOSUN PLUS CZARNE

  99,00 zł

  BUTY KWON - KICK LIGHT CZARNE

  179,00 zł

  OBUWIE KWON - PREMIER PLUS CZARNE

  229,00 zł

  OBUWIE KWON CANVAS TRAINING SHOES CZARNE

  89,00 zł

  OBUWIE DO KUNG FU SHAOLINKI

  59,00 zł

  OBUWIE DO KUNG FU

  69,00 zł

  Jednym z najpopularniejszych a zarazem najprostszych rodzajów butów do kung fu są tzw. shaolinki, czyli lekkie obuwie  z czarnego drelichu, z dwoma ściągającymi gumami po bokach na cienkiej, elastycznej, gumowej podeszwie. Oprócz shaolinek w naszej ofercie znajdują się także inne modele obuwia adresowane do praktykujących chińskie sztuki walki. Propozycje różnią się materiałem wykonania (syntetyczne, skórzane), elastycznością czy wiązaniem (modele wsuwane bez sznurowadeł oraz wiązane).

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony