Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  TAEKWONDO

   

  TAEKWONDO jest sportem narodowym i jednocześnie tradycyjną sztuką walki Korei. Pierwotnie system został skodyfikowany dla celów wojskowych, jednak z czasem stał się dyscyplina sportową.  Taekwondo jest walką bez użycia broni, charakteryzuje się dużą ilością wysokich kopnięć. W chwili obecnej funkcjonują dwie wiodące federacje: ITF (International Taekwon-do Federation) oraz WTF (World Taekwondo Federation), która w 2000 r. wprowadziła taekwondo do grona dyscyplin olimpijskich.

   


   

  Zawodnicy używają ubioru w kolorze białym, składającego się ze spodni i bluzy (dobok), który przewiązany jest pasem w kolorze odpowiadającym umiejętnościom ćwiczącego. Dla potrzeb treningu oraz walki punktowanej stosuje się ochraniacze: na dłonie, stopy, przedramiona, golenie, głowę, tułów (hogo) oraz strefę krocza (suspensoria). Przyrządy treningowe stosowane w taekwondo, to worki, tarcze oraz charakterystyczne dla tej dyscypliny tzw. packi do kopnięć i deski do wielokrotnego łamania.  Podkategorie  Sortuj:

  BUTY KWON - CHOSUN PLUS CZARNE

  99,00 zł

  BUTY KWON - KICK LIGHT CZARNE

  179,00 zł

  OBUWIE KWON - PREMIER PLUS CZARNE

  229,00 zł

  OBUWIE KWON CANVAS TRAINING SHOES CZARNE

  89,00 zł

  Jednym z najpopularniejszych a zarazem najprostszych rodzajów butów do kung fu są tzw. shaolinki, czyli lekkie obuwie  z czarnego drelichu, z dwoma ściągającymi gumami po bokach na cienkiej, elastycznej, gumowej podeszwie. Oprócz shaolinek w naszej ofercie znajdują się także inne modele obuwia adresowane do praktykujących chińskie sztuki walki. Propozycje różnią się materiałem wykonania (syntetyczne, skórzane), elastycznością czy wiązaniem (modele wsuwane bez sznurowadeł oraz wiązane).

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony