Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KUNG FU, THAI CHI

   

  KUNG FU i TAI CHI są określeniami używanymi powszechnie w odniesieniu do rozmaitych systemów chińskich sztuk walki, zarówno z użyciem wielu rodzajów tradycyjnej broni jak również bez jej udziału.

   


   

  Pomimo ogromnej różnorodności systemów i stylów pochodzących z wielowiekowej tradycji Chin, współcześnie praktykowane  chińskie sztuki walki wykazują wiele podobieństw co do stosowanych podczas treningu ubiorów i sprzętu .Ćwiczący najchętniej używają tzw. mundurków chińskich bądź obszernych, ściąganych nad kostką spodni do kung fu i koszulek. Sprzęt treningowy i ochraniacze – podobnego typu jak w innych systemach - używane są w zależności o założeń konkretnego stylu. Charakterystyczną grupę akcesoriów stanowi broń treningowa, taka jak kije różnej długości, włócznie, szable i miecze (w wersji metalowej lub drewnianej) oraz wiele innych.  Podkategorie  Sortuj:

  BUTY KWON - CHOSUN PLUS CZARNE

  99,00 zł

  BUTY KWON - KICK LIGHT CZARNE

  179,00 zł

  OBUWIE KWON - PREMIER PLUS CZARNE

  229,00 zł

  OBUWIE KWON CANVAS TRAINING SHOES CZARNE

  89,00 zł

  Proponujemy lekkie obuwie treningowe, z antypoślizgową podeszwą, wykonane z materiałów syntetycznych lub ze skóry naturalnej, przeznaczone na salę. Doskonale sprawdzi się w treningu sztuk walki typu taekwondo, karate, kung-fu i innych (buty do taekwondo dostępne są w kolorze białym lub czarnym). Oferowane modele to sprawdzone produkty firm Kwon i Adidas.

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony