Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  TAEKWONDO

   

  TAEKWONDO jest sportem narodowym i jednocześnie tradycyjną sztuką walki Korei. Pierwotnie system został skodyfikowany dla celów wojskowych, jednak z czasem stał się dyscyplina sportową.  Taekwondo jest walką bez użycia broni, charakteryzuje się dużą ilością wysokich kopnięć. W chwili obecnej funkcjonują dwie wiodące federacje: ITF (International Taekwon-do Federation) oraz WTF (World Taekwondo Federation), która w 2000 r. wprowadziła taekwondo do grona dyscyplin olimpijskich.

   


   

  Zawodnicy używają ubioru w kolorze białym, składającego się ze spodni i bluzy (dobok), który przewiązany jest pasem w kolorze odpowiadającym umiejętnościom ćwiczącego. Dla potrzeb treningu oraz walki punktowanej stosuje się ochraniacze: na dłonie, stopy, przedramiona, golenie, głowę, tułów (hogo) oraz strefę krocza (suspensoria). Przyrządy treningowe stosowane w taekwondo, to worki, tarcze oraz charakterystyczne dla tej dyscypliny tzw. packi do kopnięć i deski do wielokrotnego łamania.  Podkategorie  Sortuj:

  OBUWIE KWON - CHOSUN PLUS BIAŁE

  99,00 zł

  BUTY KWON - CHOSUN PLUS CZARNE

  99,00 zł

  OBUWIE KWON - KICK LIGHT BIAŁE

  179,00 zł

  BUTY KWON - KICK LIGHT CZARNE

  179,00 zł

  OBUWIE KWON - PREMIERE PLUS BIAŁE

  229,00 zł

  OBUWIE KWON - PREMIER PLUS CZARNE

  229,00 zł

  OBUWIE KWON CANVAS TRAINING SHOES BIAŁE

  89,00 zł

  OBUWIE KWON CANVAS TRAINING SHOES CZARNE

  89,00 zł

  OBUWIE ADIDAS - SM II

  289,00 zł

  Proponujemy lekkie obuwie treningowe, z antypoślizgową podeszwą, wykonane z materiałów syntetycznych lub ze skóry naturalnej, przeznaczone na salę. Doskonale sprawdzi się w treningu sztuk walki typu taekwondo, karate, kung-fu i innych (buty do taekwondo dostępne są w kolorze białym lub czarnym). Oferowane modele to sprawdzone produkty firm Kwon i Adidas.

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony