Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   MUNDUREK - KWON CLUBLINE

   od 149,00 zł

  Ostatnio dodane

  AIKIDO, JU JITSU

   

   

  AIKIDO i JUJITSU to japońskie sztuki walki, które swoim zakresem technik obejmują przede wszystkim rzuty, dźwignie i uderzenia oraz uniki i pady. Aikido zostało skodyfikowaną na przełomie  dziewiętnastego i dwudziestego wieku w oparciu o wcześniejsze systemy walki wręcz (w tym tradycyjne szkoły jujitsu) połączone z elementami szermierki. Oprócz walki wręcz obydwa systemy zawierają także elementy walki bronią.

   


   

  Do treningu aikido i jujitsu  niezbędna jest mata amortyzująca upadki. Zawodnicy ubrani są w stroje treningowe zwane aikidogi lub judogi oraz - zależnie od stopnia zaawansowania – w szerokie plisowane spodnie hakama. Do treningu technik z bronią używane są drewniane miecze boken i tanto oraz kije jo, a także w metalowe miecze treningowe iaito oraz inne atrapy broni treningowej.  Podkategorie  Sortuj:

  NAKOLANNIKI ASICS BASIC NEW

  49,00 zł

  NAKOLANNIKI ASICS GEL COMFORT NEW

  65,00 zł

  NAKOLANNIKI ASICS PERFORMANCE

  99,00 zł

  OCHRANIACZE NA KOLANA VENUM KONTACT EVO

  139,00 zł

  Ochraniacze na kolana sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jesteśmy narażeni na obtarcia lub poważniejsze urazy spowodowane przez kontakt z podłożem lub przeciwnikiem. Odpowiednio dobrane i stosowane podczas treningu sztuk i sportów walki zwiększają bezpieczeństwo i komfort ćwiczącego.
  W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane pod względem ukształtowania (cieńsze lub grubsze, płaskie lub wypukłe) , gęstości i rodzaju zastosowanego wkładu amortyzującego (miękkie lub twardsze z pianki luż żelu) i materiału wykończeniowego (tkanina ściągaczowa, neopren) ochraniacze kolan. Dobrze dobrane nakolanniki powinny stabilnie leżeć na nogach oraz nie krępować ruchów. Proponujemy produkty firm Venum oraz Asics.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony