Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KARATE, KOBUDO

   

  KARATE i KOBUDO powstały w oparciu o dawne systemy walki wręcz mieszkańców Okinawy i okolicznych wysp. Karate jest systemem walki bez użycia broni, bazującym na blokach i uderzeniach wykonywanych rękami i nogami. Natomiast kobudo opiera się na wykorzystaniu różnego rodzaju broni, wywodzącej się z przedmiotów codziennego użytku czy narzędzi rolniczych.

   


   

  Współcześnie funkcjonuje wiele odmian karate, często praktykowanych w połączeniu z kobudo. W większości systemów trenujący używają podobnych ubiorów treningowych (karategi) oraz systemu oznaczania stopni za pomocą koloru pasa (obi). Podczas treningów stosuje się rozmaite przyrządy treningowe, takie jak: makiwary, worki, tarcze, łapy trenera, gruszki i piłki treningowe, a także sprzęt ochronny: kaski, napięstniki, ochraniacze goleni i stóp, tułowia, zębów itd. Dodatkową kategorię stanowi broń treningowa: kij (bo), nunchaku, tonfa i sai.  Podkategorie  Sortuj:

  OCHRANIACZE NA ŁOKIEĆ VENUM BLACK/RED

  79,00 zł

  OCHRANIACZ NA ŁOKIEĆ KWON

  45,00 zł

  OCHRANIACZE NA ŁOKCIE DRAGON

  42,00 zł

  Uderzenia zadawane łokciami są bardzo silne i niosą za sobą duże ryzyko kontuzji, dlatego warto zainwestować w dobre ochraniacze na łokcie, które zabezpieczą staw i zmniejszą możliwość wystąpienia urazu u przeciwnika. Oferowane w naszym sklepie ochraniacze na łokcie wykonane są z uformowanej w anatomiczny sposób, amortyzującej siłę uderzenia pianki, obszytej materiałem ściągaczowym. Większość posiada dodatkowe zapięcie na rzep, co zwiększa stabilność ochraniacza oraz uniemożliwia jego przemieszczanie się. 
  W naszej ofercie znajdują się produkty firm Venum, Masters, Kwon czy Dragon.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony