Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   OBUWIE DO KUNG FU

   79,00 zł

  Ostatnio dodane

  TAEKWONDO

   

  TAEKWONDO jest sportem narodowym i jednocześnie tradycyjną sztuką walki Korei. Pierwotnie system został skodyfikowany dla celów wojskowych, jednak z czasem stał się dyscyplina sportową.  Taekwondo jest walką bez użycia broni, charakteryzuje się dużą ilością wysokich kopnięć. W chwili obecnej funkcjonują dwie wiodące federacje: ITF (International Taekwon-do Federation) oraz WTF (World Taekwondo Federation), która w 2000 r. wprowadziła taekwondo do grona dyscyplin olimpijskich.

   


   

  Zawodnicy używają ubioru w kolorze białym, składającego się ze spodni i bluzy (dobok), który przewiązany jest pasem w kolorze odpowiadającym umiejętnościom ćwiczącego. Dla potrzeb treningu oraz walki punktowanej stosuje się ochraniacze: na dłonie, stopy, przedramiona, golenie, głowę, tułów (hogo) oraz strefę krocza (suspensoria). Przyrządy treningowe stosowane w taekwondo, to worki, tarcze oraz charakterystyczne dla tej dyscypliny tzw. packi do kopnięć i deski do wielokrotnego łamania.  Podkategorie  Sortuj:

  OCHRANIACZE PRZEDRAMION WT EVOLUTION KWON

  99,00 zł

  OCHRANIACZE PRZEDRAMION WT TUSAH

  85,00 zł

  OCHRANIACZ PRZEDRAMIENIA ADIDAS WT

  115,00 zł

  OCHRANIACZ PRZEDRAMION I ŁOKCI KWON BIAŁY

  119,00 zł

  OCHRANIACZ PRZEDRAMION I ŁOKCI KWON CZARNY

  119,00 zł

  Uderzając lub blokując uderzenia przeciwnika narażeni jesteśmy na kontuzje przedramion. W naszej ofercie posiadamy ochraniacze przedramion różniące się między sobą grubością (cieńsze i grubsze), materiałem wykonania (różne rodzaje pianki amortyzującej siłę uderzenia), sposobem zakłądania (wciągane lub zapinane na rzepy) czy też wielkością chronionej powierzchni (zakrywające przedramię lub przedramię i łokieć). Część ochraniaczy posiada akceptację organizacji WT.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony