Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KUNG FU, THAI CHI

   

  KUNG FU i TAI CHI są określeniami używanymi powszechnie w odniesieniu do rozmaitych systemów chińskich sztuk walki, zarówno z użyciem wielu rodzajów tradycyjnej broni jak również bez jej udziału.

   


   

  Pomimo ogromnej różnorodności systemów i stylów pochodzących z wielowiekowej tradycji Chin, współcześnie praktykowane  chińskie sztuki walki wykazują wiele podobieństw co do stosowanych podczas treningu ubiorów i sprzętu .Ćwiczący najchętniej używają tzw. mundurków chińskich bądź obszernych, ściąganych nad kostką spodni do kung fu i koszulek. Sprzęt treningowy i ochraniacze – podobnego typu jak w innych systemach - używane są w zależności o założeń konkretnego stylu. Charakterystyczną grupę akcesoriów stanowi broń treningowa, taka jak kije różnej długości, włócznie, szable i miecze (w wersji metalowej lub drewnianej) oraz wiele innych.  Podkategorie  Sortuj:

  DWUSTRONNY OCHRANIACZ TUŁOWIA DAX

  139,00 zł

  OCHRANIACZ TUŁOWIA WU SHU DWUSTRONNY KWON

  od 185,00 zł

  HOGO TRENINGOWE SHOGUN

  289,00 zł

  OCHRANIACZ- TARCZA NA TUŁÓW PROFI

  272,00 zł

  OCHRANIACZ NA BRZUCH PROFI

  159,00 zł

  Ochraniacz tułowia to rodzaj kamizelki ochronnej, zakładanej na korpus, która dzięki zastosowanemu wypełniaczowi skutecznie amortyzuje siłę uderzenia. W zależności od wymagań danej federacji, bądź stylu poszczególne rodzaje różnią się między sobą. Oferowane w naszym sklepie hogo – czyli ochraniacze tułowia do taekwondo chronią brzuch, klatkę piersiową, boki ciała, obojczyki i częściowo plecy, zapewniając wysoką mobilność.  Te dwustronne ochraniacze (dla rozróżnienia zawodników, można założyć na niebieską lub czerwoną stronę), sprawdzą się także w treningu karate kontaktowego.  Z kolei dla karate WKF charakterystycznym ochraniaczem jest tzw. „żółwik”, czyli znacznie cieńszy ochraniacz tułowia zakładany pod karategi (w tym zakresie proponujemy produkty marki Tokaido). 
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo także ochraniacze adresowane do trenera, mogące pełnić funkcję tarczy treningowej, oraz specjalistyczne kamizelki ochronne do KALI lub innych sztuk walki, w których używa się pałek treningowych typu eskrima. 
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony