Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KRAV MAGA, COMBAT, SAMBO

   

  KRAV MAGA,  COMBAT, SAMBO  w podstawowym znaczeniu, to systemy wojskowe nastawione na realną walkę mającą na celu pokonanie przeciwnika przy użyciu wszelkich dostępnych środków. W wersji „cywilnej” służą nauczaniu samoobrony,  nie ma w nich sportowego współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie praktycznym zastosowaniom w sytuacjach zagrożenia.

   


   

  Podczas treningu tych systemów stosuje się szeroką gamę ochraniaczy, praktycznie na wszystkie wrażliwe części ciała, jak również liczne przyrządy treningowe, takie jak tarcze, łapy trenera, worki treningowe i manekiny zapaśnicze. Osobną grupę stanowią gumowe atrapy broni palnej, noże treningowe, pałki, saperki i wiele innych. Ubiór ćwiczących przeważnie zbliżony jest do codziennej odzieży – spodnie treningowe i t-shirty, często z nadrukami szkół lub sekcji.  Podkategorie  Sortuj:

  TRENAŻER TAEKWONDO KWON KICK STATION

  1 239,00 zł

  Packi treningowe to przyrządy wykorzystywane w treningu kopnięć. Oferujemy produkty zagranicznych firm, takich jak Kwon, Adidas czy Tusah ale także naszej marki Samuraj. Packi treningowe pozwalają na bezpieczny trening szerokiego wachlarza kopnięć, w tym okrężnych i obrotowych, z dala od ciała osoby trzymającej ten przyrząd.
  W sklepie Samuraj można nabyć kilkanaście modeli pacek treningowych. Proponujemy zarówno packi podwójne jak i pojedyncze. Posiadamy także specjalne modele pacek wydające głośny dźwięk nawet przy wykonywaniu techniki z niewielką siłą. Tego  typu packi podwójne świetnie sprawdzą się na wszelkiego typu pokazach oraz wzmocnią motywację uczących się dzieci i młodzieży, pozwalając im usłyszeć efekty ich pracy.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony