Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MMA

   

  MMA (MIXED MARTIAL ARTS)  czyli mieszane sztuki walki,  to współczesna dyscyplina sportowa, w której zawodnicy różnych sztuk i sportów walki zmagają się w ramach formuły dopuszczającej szeroki zakres technik. Rywalizacja  toczy się zarówno w stójce, jak i w parterze, dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie i duszenia.

   


   
  W mieszanych sztukach walki stosuje się tzw. trening przekrojowy, obejmujący przygotowanie do walki w stójce, w zwarciu i w parterze oraz umiejętność przechodzenia pomiędzy tymi dystansami. Walki odbywają się zazwyczaj na typowym ringu bokserskim lub w tzw. klatkach. Ubiór zawodników to przeważnie krótkie spodenki oraz przylegające koszulki (rushguard), muszą też posiadać ochraniacze na zęby oraz rękawice umożliwiające chwytanie. Stosowanie są również suspensoria, nagolenniki lub ochraniacze na kolana.
   


  Podkategorie  Sortuj:

  TRENAŻER TAEKWONDO KWON KICK STATION

  1 239,00 zł

  Packi treningowe to przyrządy wykorzystywane w treningu kopnięć. Oferujemy produkty zagranicznych firm, takich jak Kwon, Adidas czy Tusah ale także naszej marki Samuraj. Packi treningowe pozwalają na bezpieczny trening szerokiego wachlarza kopnięć, w tym okrężnych i obrotowych, z dala od ciała osoby trzymającej ten przyrząd.
  W sklepie Samuraj można nabyć kilkanaście modeli pacek treningowych. Proponujemy zarówno packi podwójne jak i pojedyncze. Posiadamy także specjalne modele pacek wydające głośny dźwięk nawet przy wykonywaniu techniki z niewielką siłą. Tego  typu packi podwójne świetnie sprawdzą się na wszelkiego typu pokazach oraz wzmocnią motywację uczących się dzieci i młodzieży, pozwalając im usłyszeć efekty ich pracy.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony