Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   MUNDUREK - KWON CLUBLINE

   od 155,00 zł

  Ostatnio dodane

  JUDO

   

  JUDO jest jedną z japońskich sztuk walki i jednocześnie sportem olimpijskim uprawianym na całym świecie. Korzenie tego systemu tkwią w starych japońskich szkołach walki wręcz, których elementy zostały zebrane w spójny system pod koniec XIX wieku.

   


   

  W ramach treningu judo ćwiczy się pady, rzuty, dźwignie i duszenia oraz walkę treningową (randori) prowadzoną w parterze albo w stójce.Treningi oraz zawody judo odbywają się na tatami (matach amortyzujących pady) w sali nazywanej - podobnie jak w innych japońskich systemach - dojo. Na specjalny ubiór do treningu (judogi) składają się: wzmacniane na kolanach spodnie, wykonana ze specjalnej tkaniny (tzw. plecionka) bluza oraz pas (obi). Kolory pasów odpowiadają stopnom uczniwskim (kyu) oraz mistrzowskim (dan).  W W

     Podkategorie  Sortuj:

  PASY SAMURAJ

  od 22,00 zł

  PASY DWUKOLOROWE KWON

  28,00 zł

  PASY TOKAIDO CZARNE SATYNOWE

  139,00 zł

  PASY TOKAIDO CZARNE BAWEŁNIANE

  125,00 zł

  PASY ADIDAS CLUB

  25,00 zł

  PASY ADIDAS ELITE

  69,00 zł

  PAS DANRHO Z APROBATĄ IJF

  95,00 zł

  PASY MIZUNO BAWEŁNIANE

  75,00 zł

  PAS CZARNY DAX TORI

  45,00 zł

  PASY DAX

  23,00 zł

  W sztukach walki rola pasa do kimona nie sprowadza się wyłącznie do jego praktycznej funkcji, przytrzymywania stroju, ale pozwala poprzez odpowiedni kolor przekazać informację o poziomie zaawansowania danej osoby w treningu. System stopni uczniowskich i mistrzowskich ma swoje odzwierciedlenie w kolorach pasów (dla poszczególnych systemów kolory mogą się różnić, a część może ich nie stosować).
  W naszej ofercie posiadamy pasy do sztuk i sportów walki, różniące się kolorem, długością, rodzajem wkładu (sztywniejszy, bardziej miękki), czy materiałem (bawełna, satyna). Oferujemy pasy uniwersalne oraz dedykowane konkretnej dyscyplinie – z wyhaftowanym ideogramem danej sztuki walki ( karate-do, kyokushinkai, taekwondo, aikido). 
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony