Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   DRES PERFORMANCE MICRO

   od 195,00 zł

  Ostatnio dodane

  KUNG FU, THAI CHI

   

  KUNG FU i TAI CHI są określeniami używanymi powszechnie w odniesieniu do rozmaitych systemów chińskich sztuk walki, zarówno z użyciem wielu rodzajów tradycyjnej broni jak również bez jej udziału.

   


   

  Pomimo ogromnej różnorodności systemów i stylów pochodzących z wielowiekowej tradycji Chin, współcześnie praktykowane  chińskie sztuki walki wykazują wiele podobieństw co do stosowanych podczas treningu ubiorów i sprzętu .Ćwiczący najchętniej używają tzw. mundurków chińskich bądź obszernych, ściąganych nad kostką spodni do kung fu i koszulek. Sprzęt treningowy i ochraniacze – podobnego typu jak w innych systemach - używane są w zależności o założeń konkretnego stylu. Charakterystyczną grupę akcesoriów stanowi broń treningowa, taka jak kije różnej długości, włócznie, szable i miecze (w wersji metalowej lub drewnianej) oraz wiele innych.  Podkategorie  Sortuj:

  POKROWIEC NA BO

  36,00 zł

  POKROWIEC NA BOKEN/KATANĘ

  65,00 zł

  Aby bezpiecznie i wygodnie przenosić broń treningową warto zainwestować w zakup odpowiedniego pokrowca. Oferujemy pokrowce dostosowane do charakterystyki różnej broni (przeznaczone na boken, jo, kije bo czy katany). W zależności od wersji pokrowce mogą być wiązane lub zapinane na suwak, posiadać pasek na ramię (z regulacją długości lub bez),  czy być wykonane z nieprzemakalnego materiału.

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony