Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  AIKIDO, JU JITSU

   

   

  AIKIDO i JUJITSU to japońskie sztuki walki, które swoim zakresem technik obejmują przede wszystkim rzuty, dźwignie i uderzenia oraz uniki i pady. Aikido zostało skodyfikowaną na przełomie  dziewiętnastego i dwudziestego wieku w oparciu o wcześniejsze systemy walki wręcz (w tym tradycyjne szkoły jujitsu) połączone z elementami szermierki. Oprócz walki wręcz obydwa systemy zawierają także elementy walki bronią.

   


   

  Do treningu aikido i jujitsu  niezbędna jest mata amortyzująca upadki. Zawodnicy ubrani są w stroje treningowe zwane aikidogi lub judogi oraz - zależnie od stopnia zaawansowania – w szerokie plisowane spodnie hakama. Do treningu technik z bronią używane są drewniane miecze boken i tanto oraz kije jo, a także w metalowe miecze treningowe iaito oraz inne atrapy broni treningowej.  Podkategorie  Sortuj:

  ŚCISKI DO RĄK

  10,00 zł

  ŚCISKI DO RĄK Z GĄBKĄ

  28,00 zł

  Regularne korzystanie z przyrządów treningowych, jakimi są ściskacze dłoni, pozwala na szybkie zwiększenie siły mięśni dłoni i przedramienia. W naszej ofercie posiadamy proste ściskacze, o stałej sile oporu, jak i bardziej zaawansowane przyrządy, o jej płynnej regulacji  od. ok. 10 do 40kg, pozwalające na stopniowe zwiększanie stopnia trudności ćwiczenia oraz obserwację przyrostu siły trenującego. 

  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony