Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  Worki treningowe wiszące i wolnostojące

  Sortuj:

  WOREK DO MMA SAMURAJ WYPEŁNIONY

  od 339,00 zł

  WORKI BOKSERSKIE SAMURAJ DO WŁASNEGO WYPEŁNIENIA

  od 105,00 zł

  MANEKIN TRENINGOWY ROB

  1 980,00 zł

  MANEKIN TRENINGOWY TRAINING PARTNER

  1 799,00 zł

  MANEKIN TRENINGOWY WATER DUMMY

  1 699,00 zł

  BOKSERSKA GRUSZKA TRENINGOWA XL - 30 KG

  199,00 zł

  WOREK TRENINGOWY HYDRO BAG - DO WYPEŁNIENIA WODĄ

  od 439,00 zł

  WATERBAG - WOLNOSTOJĄCY WOREK BOKSERSKI

  1 699,00 zł

  SANDBAG SAMURAJ

  139,00 zł

  WOREK TYPU SANDBAG - POWER BAG ALLRIGHT

  od 221,00 zł

  Worek bokserski to rodzaj specjalistycznego przyrządu sportowego pozwalającego na samodzielny trening uderzeń i kopnięć bez konieczności angażowania partnera treningowego. W ofercie sklepu Samuraj znajdują się wysokiej jakości worki treningowe wiszące oraz wolnostojące. Aby sprostać oczekiwaniom wymagających adeptów sztuk walki wprowadziliśmy worki bokserskie Samuraj - produkty z naszym logo. Wykonane są z mocnego materiału winylowego o podwyższonej wytrzymałości, ze szczególnym uwzględnieniem wymogów, jakie są stawiane profesjonalnym workom bokserskim, służącym do treningu silnych uderzeń wykonywanych przez ćwiczących zarówno rękoma, jak i - w przypadku worków cięższych i dłuższych – nogami. Oprócz wielu modeli klasycznych worków wiszących, różniących się między sobą długością (od 70 do 175cm) , średnicą (od 30 do 40cm) oraz ciężarem (od kilkunastu do 50kg) oferta worków Samuraj obejmuje również worki mma, które ze względu na zróżnicowaną - zwężającą i rozszerzającą się średnicę - mogą służyć zarówno do treningu uderzeń i kopnięć w stójce i parterze, jak i do podstawowego treningu rzutów. Wśród worków wiszących proponujemy również bardzo wytrzymałe, przeznaczone do samodzielnego wypełnienia lub już wypełnione worki, wykonane ze skóry naturalnej. Taki porządny worek bokserski to zakup na lata.
  Aby bezpiecznie zawiesić worek można użyć dostępnych w naszym sklepie specjalistycznych haków czy wieszaków do worków i gruszek.
  Uzupełnieniem naszej oferty worków treningowych są worki wolnostojące, sprawdzające się w treningu technicznym i wytrzymałościowym, również tam, gdzie nie ma warunków na zawieszenie worka klasycznego.
  Podczas treningu na worku warto korzystać z zapewniających ochronę dłoniom rękawic przyrządowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli wykonanych ze skóry naturalnej lub materiałów syntetycznych.

  Niezdecydowanym chętnie pomożemy w wyborze optymalnego worka treningowego.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony