Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

   OBUWIE ADIDAS - SM II

   289,00 zł

  Ostatnio dodane

  KRAV MAGA, COMBAT, SAMBO

   

  KRAV MAGA,  COMBAT, SAMBO  w podstawowym znaczeniu, to systemy wojskowe nastawione na realną walkę mającą na celu pokonanie przeciwnika przy użyciu wszelkich dostępnych środków. W wersji „cywilnej” służą nauczaniu samoobrony,  nie ma w nich sportowego współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie praktycznym zastosowaniom w sytuacjach zagrożenia.

   


   

  Podczas treningu tych systemów stosuje się szeroką gamę ochraniaczy, praktycznie na wszystkie wrażliwe części ciała, jak również liczne przyrządy treningowe, takie jak tarcze, łapy trenera, worki treningowe i manekiny zapaśnicze. Osobną grupę stanowią gumowe atrapy broni palnej, noże treningowe, pałki, saperki i wiele innych. Ubiór ćwiczących przeważnie zbliżony jest do codziennej odzieży – spodnie treningowe i t-shirty, często z nadrukami szkół lub sekcji.  Podkategorie  Sortuj:

  ŁAPY TRENERA EVOLUTION PROFILOWANE (PARA)

  92,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY TRENERA MR. DRAGON MDFP-510 (PARA)

  219,00 zł 119,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY TRENERA MR. DRAGON MDFP-511 (PARA)

  219,00 zł 149,00 zł

  ŁAPA TRENERA BUSHI - Z KIESZENIĄ

  63,00 zł

  ŁAPA TRENERA BUSHI - Z RĘKAWICĄ

  67,00 zł

  ŁAPA TRENERA KLUBOWA

  63,00 zł

  ŁAPA TRENERA OKRĄGŁA

  72,00 zł

  ŁAPY ZAGIĘTE MASTERS (PARA)

  119,00 zł

  ŁAPY TRENERA ALLRIGHT (PARA)

  115,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY TRENERA MASTERS (PARA)

  159,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY ZGIĘTE MASTERS MINI (PARA)

  129,00 zł

  SKÓRZANA ŁAPA TRENERA PROFILOWANA

  99,00 zł

  ŁAPY TRENERA BUSHIDO GEL

  129,00 zł

  SKÓRZANE ŁAPY TRENERA BUSHIDO GEL (PARA)

  179,00 zł

  Łapy trenera to rodzaj specjalistycznych, lekkich tarcz treningowych, zakładanych na jedną lub obie dłonie przez partnera treningowego lub trenera w celu bezpiecznego przyjmowania ciosów wyprowadzanych przez ćwiczącego. Osoba trzymająca łapki ustawia je w różny sposób - tak, aby można było ćwiczyć całą gamę uderzeń zadawanych z różnych stron. Przy tym partner treningowy pozostaje mobilny, wymuszając na trenującym również wyczucie odpowiedniego dystansu. Ćwicząc przy użyciu łap treningowych poprawiamy precyzję, prędkość oraz siłę wyprowadzanych ciosów, wykonując różne ich kombinacje.
  Nasza oferta obejmuje łapki o róznym kształcie ( płaskie , profilowane), rozmiarze (małe i większe), materiale (syntetyczne lub skórzane łapy treningowe), o róznej gęstości zastosowanej pianki wypełniającej jak i sposobie trzymania w niej dłoni (mniej lub bardziej zabudowana rękawica lub kieszeń). Niektóre z nich mozna kupować pojedynczo (są uniwersalne i pasują na obie dłonie), inne są sprzedawane w parach (zróznicowane na lewą i prawą).
  Proponujemy stosowanie środków dezynfekujących i odświeżających pozwalających zmniejszyć ryzyko przenoszenia infekcji skórnych, czy likwidujących nieprzyjemny zapach potu.
  Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami przeznaczonymi do treningu uderzeń i kopnięć jak tarcze treningowe czy packi.
   
  Niezdecydowanym nasza ekipa chętnie doradzi w wyborze odpowiednich tarcz.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony