Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  MATERAC GIMNASTYCZNY 200 x 120 x 10 CM PLAWIL/PVC


  Dostępność: 1-3 dni
  Średnia ocena: 0.0 pkt
  Nr katalogowy: 12 02 01
  Waga: 30.00 kg
  Wysyłka już od: 0,00 zł (przedpłata), 0,00 zł (pobranie)

  od 409,00 zł
  Kolor:
   Twardość pianki:
    Ilość:
    Zapamiętaj

    Materac sportowo rehabilitacyjny o wymiarach 200 x 100 x 10 cm posiadający  Certyfikat Bezpieczeństwa potwierdzony przez Instytut Sportu w Warszawie.

    Materac wykonany jest z bardzo mocnego materiału PCV typu plawil, który jest odporny na rozciąganie oraz wytrzymały. Posiada dodatkowo wzmocnione narożniki materiałem PCV dwustronnie powlekanym, zwiększając ich wytrzymałość. Pokrowiec materaca uszyty jest nićmi rdzeniowymi najnowszej generacji, które są odporne na zrywanie i nie przecinają materiału. W materacach zastosowano zamki błyskawiczne o rozmiarze 5 mm.

    Wkład stanowi pianka poliuretanowa wtórnie spieniana wyprodukowana przez polskiego producenta posiadającego atesty higieniczne na swoje wyroby. Pianki wtórnie spienione cechują się, bardzo wysoką elastycznością, amortyzacją i wytrzymałością. Gęstość pianki stanowi odpowiednią amortyzację dla ćwiczących - nie ma możliwości "dobicia" nogą, głową czy ręką do podłogi.

    Materace PVC PLAVIL ze względu na swoją wytrzymałość polecane są jako wyposażenie szkolnych, klubowych czy zakładowych sal gimnastycznych. Dostępne są w dwóch twardościach pianki :
    T60 -  twardość 60 kg/m3 Jest to typ materaca średnio miekkiego polecanego w do ćwiczeń gimnastycznych, przewrotów, rehabilitacji, asekuracji podczas np stania na rękach, zabaw dla dzieci itp.

    T90 -  twardość 90 kg/m3 Jest to typ materaca średnio twardego dla większej gamy zastosowań, również dla dorosłych do ćwiczeń gimnastycznych, przewrotów, rehabilitacji, stania na rękach, ścieżek gimnastycznych itp.

    Waga materaca 16 kg. Dostepne kolory: niebieski, czerwony, czarny.

    Wyrób został objęty Certyfikatem Nr P/1179/12 zgodności z normą i uprawniający do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa B 18
    Wydany przez Instytut Sportu, Państwowy Instytut Badawczy, Zespół Certyfikacji - termin ważnosci 27.12.2024 r.

    UWAGA: Jedyną możliwą formą transportu materacy jest kurier, a formą płatności - przedpłata przelewem.
    Materacy nie dotyczy gratisowy transport (ze względu na ich objętość) zatem niezależnie od wartości zamówienia do wartości zamówionych materacy doliczane są koszty wysyłki.
    Rzeczywista waga materaca wynosi 16 kg ale dla potrzeb obliczania kosztów wysyłki wyświetla się waga gabarytowa  (30 kg- wg tej wagi kurierzy naliczają koszty wysyłki)     


    Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


    Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
    Pokaż pełną wersję strony