Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KICK/THAI BOXING, BOKS

   

   

  KICK BOXING, THAI BOXING, BOX  to  dyscypliny, które - chociaż wywodzą się z różnych tradycji i krajów - są współcześnie ringowymi sportami walki, w których walczy się głównie za pomocą ciosów bokserskich oraz (z wyjątkiem boksu) kopnięć.   

  W systemach tych zawodnicy ubrani są najczęściej w krótkie spodenki bokserskie, spodenki do muay thai lub długie spodnie do kick-boxingu. Podczas treningu oraz walk punktowanych stosowane są rękawice bokserskie i – zależnie od systemu – kaski, ochraniacze na stopy, ochraniacze strefy krocza (suspensoria) oraz tzw. szczęki. Także sprzęt treningowy stosowany w tych systemach jest podobny: worki treningowe, różnego rodzaju łapy i tarcze treningowe, piłki refleksówki, a także uniwersalny sprzęt do treningu siłowego (hantle, obciążniki) i rozciągania (przyrządy rozciągające).  Podkategorie  Sortuj:

  SHOCK DOCTOR OCHRANIACZ SZCZĘKI PRO

  49,90 zł

  SHOCK DOCTOR OCHRANIACZ SZCZĘKI SD 1,5

  48,00 zł

  SHOCK DOCTOR OCHRANIACZ SZCZĘKI GEL MAX

  82,90 zł

  VENUM CHALLENGER OCHRANIACZ NA ZĘBY

  59,00 zł

  VENUM PREDATOR OCHRANIACZ NA ZĘBY

  89,00 zł

  OCHRANIACZ SZCZĘKI Z AMORTYZACJĄ CZARNY

  25,00 zł

  OCHRANIACZ NA ZĘBY POJEDYNCZY W PUDEŁKU - KWON

  od 15,00 zł

  Wśród trenujących sporty i sztuki walki, powszechnie używanym podczas sparingów ochraniaczem jest ochraniacz na zęby. Nie powinno to dziwić, gdyż zagrożenie uszkodzeniem uzębienia w czasie walki jest spore i nie dotyczy wyłącznie trenujących uderzane systemy walki. Po tego typu ochraniacze sięgają również przedstawiciele sportów chwytanych, gdyż przypadkowe uderzenia w twarz, mogące spowodować ukruszenie czy nawet wybicie zęba zdarzają się dość często. Dlatego, aby zachować bezpieczeństwo i ochronę zębów stosuje się różnego typu ochraniacze na zęby.
  W naszej ofercie posiadamy pojedyncze lub podwójne ochraniacze na szczękę. Pojedyncze ochraniacze na zęby zakładane są wyłącznie na górną szczękę i jest to zdecydowanie bardziej wygodna, popularniejsza forma ochraniacza niż podwójna (góra, dół), w której zwyczajnie źle się oddycha.
  Proponujemy zróżnicowane cenowo i technologicznie - wykonane z jednej, lub kilku różnych warstw komponentów ochraniacze zębów. Na naszej stronie dostępne są produkty światowego lidera w dziedzinie ochraniaczy szczęki – firmy Shock Doctor, jak również ochraniacze firm Venum, Kwon i innych.
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony