Witamy w naszym sklepie Zaloguj się lub Zarejestruj

Telefon: 61 85 30 725, 502 020 166

Artykuły do sztuk i sportów walki

Kategorie

Produkty z aprobatą

Producenci


  Recenzje

  Ostatnio dodane

  KRAV MAGA, COMBAT, SAMBO

   

  KRAV MAGA,  COMBAT, SAMBO  w podstawowym znaczeniu, to systemy wojskowe nastawione na realną walkę mającą na celu pokonanie przeciwnika przy użyciu wszelkich dostępnych środków. W wersji „cywilnej” służą nauczaniu samoobrony,  nie ma w nich sportowego współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie praktycznym zastosowaniom w sytuacjach zagrożenia.

   


   

  Podczas treningu tych systemów stosuje się szeroką gamę ochraniaczy, praktycznie na wszystkie wrażliwe części ciała, jak również liczne przyrządy treningowe, takie jak tarcze, łapy trenera, worki treningowe i manekiny zapaśnicze. Osobną grupę stanowią gumowe atrapy broni palnej, noże treningowe, pałki, saperki i wiele innych. Ubiór ćwiczących przeważnie zbliżony jest do codziennej odzieży – spodnie treningowe i t-shirty, często z nadrukami szkół lub sekcji.  Podkategorie  Sortuj:

  MATY KWON CLUBLINE 2 CM (RED - BLUE)

  139,00 zł

  Maty puzzlowe są lekkie i proste w układaniu. Umożliwiają szybkie przygotowanie sali do prowadzenia treningów czy zawodów, a ich późniejszy demontaż również nie sprawia problemów.
  W naszym sklepie oferujemy profesjonalne maty treningowe w formie puzzli, wykonane z jednorodnej pianki, barwionej zazwyczaj z każdej ze stron na inny kolor (dominują klasyczne niebiesko-czerwone ale dostępne są również inne wersje np. czarno-czerwone, żółto-szare czy wielokolorowe o wyglądzie drewna lub piasku). Powierzchnia maty jest antypoślizgowa, o charakterystycznym dla danego modelu wzorze. Ze względu na rozmiar pojedynczej maty (ok. 1m2) oraz wagę są one łatwe w transporcie i w przechowywaniu. 
  Grubość maty należy dobrać tak, by jej właściwości amortyzujące były wystarczające do uprawiania danej dyscypliny.
  Do profesjonalnego treningu „stójkowych” sportów i sztuk walki (karate, taekwondo, kickboxing) oraz innych zastosowań np. gimnastyki, aerobiku polecamy maty puzzlowe o grubości  2 – 2,5cm.
  Maty o grubości 4cm pozwalają na trening rzutów oraz padów zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu ćwiczącym aikido, bjj, judojujitsu i inne. Maty łatwo można przyciąć do odpowiednich rozmiarów używając ostrego noża. 
  Polityka prywatności i plików cookies dla serwisu SAMURAJ.net.pl ? [x] Zamknij
  Pokaż pełną wersję strony